کد خبر: 7782 A

۱۶ سازمان و نهاد کشوری و ۶ سازمان از استان اصفهان در این بخش از جشنواره حضور دارند.

ایلنا: بخش جلوه‌گاه امید بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با استقبال خوبی از سوی سازمان‌ها و نهاد‌ها رو به رو شد.

به گزارش  ایلنا، سید علی الفت مدیر این بخش از جشنواره گفت: بخش جلوه‌گاه امید با استقبال بی‌نظیری رو به شد و در این بخش شاهد حضور و مشارکت ۲۲ سازمان و نهاد هستیم. ۱۶ سازمان و نهاد کشوری و ۶ سازمان از استان اصفهان در این بخش از جشنواره حضور دارند.
انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران، انجمن فیلم کوتاه ایران، انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور، انجمن مدیران تولید سینمای ایران، انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات سمعی و بصری، موسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شواری فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی، سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان، سازمان بسیج جامعه زنان کشور، ستاد اقامه نماز، کانون دانشجویی روشنا- دانشگاه هنر، جشنواره – همایش روحانی در قاب سینما و بنیاد ملی مد و لباس ایرانی و اسلامی موسسات و سازمان‌ها و نهادهای کشوری بخش جلوه‌گاه امید جشنواره کودک هستند.

موسسات و نهادهای استانی (اصفهان) شرکت کننده در این بخش عبارتند از: آموزش و پرورش استان اصفهان، سازمان بهزیستی استان اصفهان، انجمن سینمای جوانان اصفهان، خانه مطبوعات و خبرنگاران اصفهان، انجمن توانخواهان ذهنی و جسمی فردای اصفهان و موسسه آموزش عالی سپهر اصفهان.
بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۱۷ تا ۲۱ مهر ماه جاری در اصفهان برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر