کد خبر: 53529 A

نمایش‌های «تن تن و راز قصر مونداس»، «۲۱بار مردن در ۳۰ روز»، و «یادداشتی برای سهراب» در مجموعه ایرانشهر روی صحنه می‌روند.

ایلنا: تا پایان اسفند برنامه‌های نمایشی تماشاخانه ایرانشهر بدین شرح است.: «تن تن و راز قصر مونداس» عنوان نمایشنامه‌ای است که محمد چرم شیر آن را بازنویسی کرده است، به کارگردانی آروند دشت آرای و بازی محمدحسن معجونی، امیرحسین طاهری، سحر دولتشاهی، آرزو عالی، کاظم سیاحی، محسن حسینی، اشکان صادقی، هومن کیایی، حمید فلاحی، سعید چنگیزیان، طناز طباطبایی، اشکان جنابی، شهریار فرد، الهام کردا، امیر رجبی، امین موحدی‌پور، داریوش فائزی، شبنم فرشاد جو و مهدی بجستانی در طول هفته به جز شنبه، ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به مدت زمان۹۰ دقیقه و قیمت بلیط ۲۰ هزار تومان به صحنه می‌رود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مجموعه تماشاخانه ایرانشهر، این نمایش تا پایان سال در دو روز پایانی هفته (پنجشنبه و جمعه) با یک اجرای مضاعف از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه در سالن شماره یک مجموعه تماشاخانه ایرانشهر میزبان مخاطبان و علاقمندان به هنرهای نمایشی است.

سالن استاد سمندریان نیز تا پایان سال جاری با دو نمایش «یادداشتی برای سهراب» نوشته و کار اصغر خلیلی و «۲۱ بار مردن در ۳۰ روز» به کارگردانی صابر ابر اجراهای خود را ادامه می‌دهد.
در نمایش‌های ۶۰ دقیقه‌ای «یادداشتی برای سهراب» کامران تفتی، فرزاد حسنی، زری اماد و نگین ابدالی و «۲۱ بار مردن در ۳۰ روز» مهناز افشار و ستاره پسیانی به ایفای نقش می‌پردازند.
بلیت‌های این دو نمایش با قیمت ۲۰ هزار تومان علاوه بر فروش از طریق گیشه، از طریق وب سایت مجموعه تماشاخانه ایرانشهر به نشانی اینترنتی www. tamashakhaneh. ir در دسترس مخاطبین است.
در سالن انتظار این مجموعه از روز یکشنبه سیزده اسفند، نمایشگاه تخصصی عکس جشنواره کلاسی خلاق برپا می‌شود. در این نمایشگاه ۲۰ تابلوی عکس از نمایشهای بروی صحنه رفته جشنواره تا پایان روز ۲۵ اسفند در معرض دید علاقندان قرار خواهد گرفت. همچنین ساعت بازدید از این نمایشگاه در ایام هفته از ساعت ۱۰صبح تا۱۷ اعلام شده است. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص سایر اخبار هنری مجموعه تماشاخانه ایرانشهر می‌توانند ز طریق شماره‌های ۸۸۸۱۴۱۱۵، ۸۸۸۱۴۱۲۵ و ۸۸۸۱۴۱۲۶ با این مجموعه در ارتباط باشند.

تماشاخانه ایرانشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر