کد خبر: 53351 A

همزمان با اكران نوروزی؛

"حوض نقاشی" در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و بهترین طراحی صحنه و لباس را از آن خود کرد.

ایلنا: همزمان با اکران فیلم حوض نقاشی به کارگردانی مازیار میری در نوروز 92، نمایشگاه عکس‌های این فیلم در سه پردیس سینمایی برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا، نمایشگاه عکس‌های حوض نقاشی درسه پردیس آزادی، ملت و زندگی برپا خواهد شد. در این نمایشگاه عکس‌های علی نیک‌رفتار به نمایش گذاشته خواهد شد.
پیش از این و همزمان با جشنواره فیلم فجر نیز نمایشگاه عکس‌های حوض نقاشی در سینما آزادی برگزار شده بود که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

در همان زمان مدیر سینما آزادی گفته بود بیش از نیمی از تماشاگران سینما آزادی از این نمایشگاه بازدید کرده‌اند. حوض نقاشی که با استقبال خوب مخاطبان در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر مواجه شد و نمایش آن به سانس‌های فوق‌العاده متعددی کشیده شد، به زودی اکران نوروزی خود را در سینماهای پایتخت و شهرستان‌ها آغاز می‌کند.

این فیلم به کارگردانی مازیار میری و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی با بازی شهاب حسینی، نگار جواهریان، فرشته صدرعرفایی، سیامک احصایی، مهسا محجوب و... محصول حوزه هنری است.

"حوض نقاشی" در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و بهترین طراحی صحنه و لباس را از آن خود کرد. همچنین نامزد دریافت بهترین سیمرغ برای نقش اول زن برای نگاه جواهریان و بهترین فیلمبرداری شد. این فیلم داستان یک زوج کم‌توان ذهنی است که یک پسربچه دارند و زندگی آنها به دلایلی با چالش رو به رو می شود ولی آنها موفق می‌شوند با همدلی بر این مشکلات فائق آیند.

منوچهر محمدی مازیار میری حوض نقاشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر