کد خبر: 49866 A

«مل پامنی - MELPOMENE» به کارگردانی: بابک مهری در اسفند ۱۳۹۱ و فروردین و اردیبهشت ۱۳۹۲ هرشب ساعت ۱۸: ۳۰ به اجرا خواهد رفت.

ایلنا: از روز شنبه ۰۵/۱۲/۹۱ خانه نمایش آو میزبان اجرای جدید گروه نمایش آو خواهد بود.

به گزارش ایلنا، «ملپامنی - MELPOMENE» به کارگردانی: بابک مهری در اسفند ۱۳۹۱ و فروردین و اردیبهشت ۱۳۹۲ هرشب ساعت ۱۸: ۳۰ به اجرا خواهد رفت. سهیل اعرابی مدیر پروژه «مل پامنی» در این باره اعلام کرد: این اجرا بر اساس موسیقی‌ها و ملودی‌های به کاررفته در اجراهای پیشین گروه آو تنظیم شده است. که اکثر آن‌ها در ارتباط با اسطوره‌های ایرانی و تراژدی ساخته شده است. امیر افشار کرجی و سمیرا اتفاق در دراماتورژی این اجرا همکاری داشته‌اند. لازم به ذکر است از روز سه شنبه ۰۱/۱۲/۹۱ تمرین-اجرای این نمایش با حضور تماشاگران و مدعوین آغاز شده است و ۱۰ روز نخست اجرا‌ها از روز شنبه ۰۵/۱۲/۹۱ برای مخاطبین بلیط فروشی با ۲۰% تخفیف خواهد بود.

تماشاگران و علاقمندان می‌توانند از طریق شماره‌های تماس ۸۸۰۲۱۶۴۶ – ۰۹۱۹۵۶۵۳۹۳۵ بلیط خود را رزرو نمایند و یا به خانه نمایش آو مراجعه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت www. avtheatre. ir مراجعه نمایند.

ساعت اجرا: ۱۸: ۳۰ هرروز (بجز شنبه‌ها) است. خانه نمایش آو در میدان فاطمی، ابتدای خیابان شهید گمنام، خیابان جهانمهر، پلاک ۲۶ واقع شده است.

 

نمایش «مل پامنی - MELPOMENE»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر