کد خبر: 49859 A

تن تن و راز قصر مونداس و یادداشتی برای سهراب این هفته در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

ایلنا: «تن تن و راز قصر مونداس» عنوان نمایشنامه‌ای است که توسط محمد چرمشیر بازنویسی و از بهمن ماه سال جاری به کارگردانی آروند دشت آرای و بازی محمد حسن معجونی، امیر حسین طاهری، سحر دولتشاهی، آرزوعالی، کاظم سیاحی، محسن حسینی، اشکان صادقی، هومن کیایی، حمید فلاحی، سعید چنگیزیان، طناز طباطبایی، اشکان جنابی، شهریار فرد، الهام کردا، امیر رجبی، امین موحدی‌پور، داریوش فائزی، شبنم فرشاد جو، مهدی بجستانی در طول هفته بجز شنبه، راس ساعت ۱۹: ۳۰ و به مدت زمان نود دقیقه و قیمت بلیط ۲۰ هزار تومان به صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مجموعه تماشاخانه ایرانشهر؛ همچنین این نمایش تا پایان سال در دو روز پایانی هفته با یک اجرای مضاعف از ساعت ۲۱: ۳۰ درسالن شماره یک مجموعه تماشاخانه ایرانشهر میزبان مخاطبان و علاقمندان به هنرهای نمایشی است.

سالن استاد سمندریان نیز تا پایان سال جاری با دو نمایش «یادداشتی برای سهراب» نوشته و کار اصغر خلیلی و «۲۱ بار مردن در ۳۰ روز» به کارگردانی صابر ابر اجراهای خود را ادامه می‌دهد.

در نمایش‌های ۶۰ دقیقه‌ای «یادداشتی برای سهراب» کامران تفتی، فرزاد حسنی، زری اماد و نگین ابدالی و «۲۱بار مردن در ۳۰روز» مهناز افشار و ستاره پسیانی به ایفای نقش می‌پردازند.

بلیت‌های این دو نمایش با قیمت ۲۰ هزار تومان از طریق وب سایت مجموعه تماشاخانه ایرانشهر به نشانی اینترنتی www. tamashakhaneh. ir در دسترس علاقمندان است.

تماشاخانه ایرانشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر