کد خبر: 4759 A

طی دو روز پایانی جشنواره امید به صحنه می‌رود؛

اختتامیه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری امید با مدیریت پیام دهكردی 31 شهریور برگزار خواهد شد.

ایلنا، در سومین روز جشنواره تئاتر كارگاهی امید چهار نمایش روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی جشنواره كارگاهی امید، در سومین روز برگزاری این جشنواره نمایش‌های مرگ در نمی‌زند نوشته وودی آلن، صبحانه، نهار، شام نوشته حسین قره، آغاز نوشته و كارگردانی پگاه بختیاری و دكتر خی‌ئل نوشته ماریا ایرنه فورنس به صحنه می‌رود.

 از این میان دو نمایش مرگ در نمی‌زند به کارگردانی روزبه حصاری و محمد رضایی، نمایش صبحانه، نهار،شام به کارگردانی محمدرضا رستمی در کانون آموزشهای هنری استاد سمندریان میزبان تماشاگران می شود.

همچنین نمایش‌های آغاز نوشته و کار پگاه بختیاری و نمایش خی‌ئل به کارگردانی محمد خاکساری در موسسه کارنامه به صحنه خواهد رفت.

شایان ذکر است که در روز پایانی جشنواره (پنجشنبه 30 شهریور) موسسه کارنامه هیچ اجرایی ندارد و تنها دو نمایش هچل نوشته محسن رهنما به کارگردانی نجمه کاظم‌زاده و نمایش سه پنجره از شادی به نویسندگی محمد چرمشیر با کارگردانی محمد شهباز تهرانی به صحنه می‌رود.

در این دو روز سه کارگاه مکتب شناسی محمدعلی سجادی (چهارشنبه 19 شهریور) ساعت 10 تا 12، كارگاه شعر حافظ موسوی (پنجشنبه 30 شهریور) ساعت 10 تا12 و برنامه ریزی و مدیریت در تئاتر نورالدین حیدری‌ماهر نیز در همان روز ساعت 12 تا 14 برگزار می‌شود.

اختتامیه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری امید با مدیریت پیام دهكردی 31 شهریور برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر