کد خبر: 41959 A

نمایش «پلکان» نوشته اکبر رادی و کارگردانی هادی مرزبان با بازی ایرج راد همزمان با سی و یکمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر فجر اجرا می‌شود.

ایلنا: هادی مرزبان «پلکان» را اثری اجتماعی دانست که مسایل جامعه را بازتاب می‌دهد.
به گزارش ایلنا به نقل از ستادخبری سی و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر، وی با این توضیح که نمایش «پلکان» در سال ۱۳۶۳ اجرا شده است، گفت: اجرای مجدد نمایش با تغییرات زیادی همراه است و مسایل روز را در اولویت اجرا قرار دادم.
مرزبان با بیان اینکه نمایش «پلکان» حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، افزود: امروز بهترین زمان برای به صحنه بردن این اثر است.
در این نمایش به افرادی پرداخته می‌شود که چون قارچ در سایه رشد می‌کنند و بدون اینکه حق آن‌ها باشد پله‌های ترقی را طی می‌کنند و در این راه از هیچ جنایتی فرو گذار نیستند.
دانیال حکیمی، ایرج راد، روح الله کمانی، صدرالدین حجازی، امیریل ارجمند، علی خازنی، علی رامز، مژگان خالقی، پرستو دامغانی و مهدی عبادتی از بازیگران نمایشند.
طراح حرکات فرازنه کابلی، طراح دکور و صحنه وحید لاری، آهنگساز امیر علی‌زاده، طراح لباس آذر نجیبی، مدیر برنامه ریزی فریبا ورکیانی، برنامه ریزی و مدیر صحنه می‌ریم فتحی، دستیار کارگردان مهدی آسایش و منشی صحنه آزیتا خرمی است.
نمایش «پلکان» نوشته اکبر رادی و کارگردانی هادی مرزبان همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر چهارشنبه (۱۱بهمن) در تالار اصلی مجموعه تئاترشهر اجرا می‌شود و پس از برگزاری این رویداد هنری در همین سالن اجرای عمومی خواهد شد.

جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر