کد خبر: 41906 A

برنامه تلویزیونی «هفت» هر شب در ایام برگزاری سی و یكمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از برج میلاد روی آنتن شبكه سه سیما می‌رود.

ایلنا: برنامه تلویزیونی «هفت» هر شب در ایام برگزاری سی و یكمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از برج میلاد روی آنتن شبكه سه سیما می‌رود.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری سی و یكمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، برنامه تلویزیونی «هفت» هر شب در ایام برگزاری سی و یكمین دوره جشنواره فیلم فجر از ساعت 23:45 دقیقه تا 2 بامداد روزهای 12 تا 22 بهمن‌ماه (به جز 16 بهمن‌ماه) به صورت زنده از مركز همایش‌های برج میلاد روی آنتن شبكه سه سیما می‌رود.

این برنامه به تهیه‌کنندگی علیرضا قانع و اجرای محمود گبرلو شامل بخش‌های مختلفی خواهد بود. نقد و بررسی فیلم‌های جشنواره فجر با حضور بازیگران و کارگردانان فیلم از بخش‌های مهم این برنامه است که هر شب سه فیلم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

گفت‌وگو با داوران و شرکت‌کنندگان بخش‌های جنبی جشنواره، پخش نظرات مردم در خصوص فیلم‌های جشنواره، پوشش جلسات گفت‌وگو با فلیمساران، دعوت از چهره‌ها و مسئولان جشنواره و سازمان سینمایی کشور از مهمترین بخش‌های برنامه تلویزیونی «هفت» است.

سازمان سینمایی کشور، مقارن با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را در قالب مسابقه سینمای ایران و جهان از تاریخ 12 لغایت 22 بهمن ماه 1391 به دبیری محمدرضا عباسیان برگزار می‏‌كند.

جشنواره فیلم فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر