کد خبر: 41123 A

روابط عمومی سریال اعلام کرد:

بررسی‌های انجام شده در سایت‌ها و فضاهای مجازی همچنین تحقیقات میدانی نشان می‌دهد عموم مخاطبان از محتوای سریال راضی بوده‌اند و مهم‌ترین هدف دست‌اندرکاران این پروژه از این طریق تحقق یافته است.

ایلنا: روابط عمومی سریال ویلای من از استقبال گسترده مردم از سریال «ویلای من» و رضایت عموم مخاطبان خبر داد.

به گزارش ایلنا، بررسی‌های انجام شده در سایت‌ها و فضاهای مجازی همچنین تحقیقات میدانی نشان می‌دهد عموم مخاطبان از محتوای سریال راضی بوده‌اند و مهم‌ترین هدف دست‌اندرکاران این پروژه از این طریق تحقق یافته است.
همچنین تعدادی از هم‌وطنان ترک و کرد زبان ما ابراز خشنودی نموده‌اند که این سریال را به زبان مادری همراه با مادر، پدر یا مادربزرگ و پدربزرگشان دیده‌اند.
بسیاری نیز تأکید کرده‌اند که قسمت‌های اول و دوم آن قدر کشش داشته است که به سراغ قسمت‌های بعدی بروند، خصوصاً که مجموعه‌ها و سریال‌ها به ویژه کارهای مهران مدیری هر چه به جلو می‌رود بهتر و بهتر می‌شود و ارتباط نزدیک‌تری با مخاطبان برقرار می‌کند.
قرعه‌کشی ۱ ویلا و ۷۷۷ جایزهٔ نقدی پس از توزیع DVD دوم سریال از میان مخاطبان دو DVD اول، بلافاصله در هفته آخر بهمن ماه قرعه‌کشی و اهدا خواهد شد و نتایج آن به طور گسترده به اطلاع عموم مردم خواهد رسید تا پاسخی باشد به اعتماد مخاطبان عزیز این سریال و ادای دینی باشد به همراهی دوباره آنان.
این جوایز با ضمانت گلرنگ رسانه و از سوی این موسسه اهدا می‌شود.

سریال ویلای من
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر