کد خبر: 41069 A

نوشین تبریزی كارگردان نمایش:

خلاصه نمایش به گفته تبریزی: عجیبه! هر چیزی یه طعمی دارد اما طعم بعضی چیزها تا ابد در یاد آدم می‌ماند. مثلا تا حالا آلوی جنگلی خوردید؟

ایلنا: نمایش «طعم آلوی جنگلی» کار نوشین تبریزی بیانگر مسایل اجتماعی در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر است.
به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری سی و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، تبریزی با این توضیح که به عنوان نویسنده به مسایل اجتماعی علاقه مند هستم، گفت: دنیای پیرامون برایم مهم است و نوشته‌هایم ویژگی اجتماعی دارند.
وی با بیان این که نمایش «طعم آلوی جنگلی» نیز درباره مسایل اجتماعی است، اظهار داشت: هر کدام از شخصیت‌های نمایشیک داستان دارند ولی در نهایت به هم مرتبط‌اند و با هم پیش می‌روند.
تبریزی مهمترین ویژگی نمایش «طعم آلوی جنگلی» را بازی بازیگران دانست و تصریح کرد: بازی‌ها در این نمایش مستند است و بازیگران فراتر از متن در بازی ها جلو رفتند.
خلاصه نمایش به گفته تبریزی: عجیبه! هر چیزی یه طعمی دارد اما طعم بعضی چیزها تا ابد در یاد آدم می‌ماند. مثلا تا حالا آلوی جنگلی خوردید؟
رویا نونهالی، مریم بوبانی، ماه‌گل مهر، شیوا خسرومهر، محمدرضا مالکی، حسین کشفی‌اصل و افشین سلیمان‌پور بازیگران نمایش هستند.
سایر عوامل فنی و اجرایی نمایش «طعم آلوی جنگلی»: سینا ییلاق‌بیگی طراح صحنه و نور، الهام شعبانی طراح لباس، مروارید مهرآهنگساز و نوازنده، فرناز مرتضویطراح گریم، مریم ابراهیمی دستیار اول و برنامه‌ریز و مهری زندیدستیار دوم و مدیر اجرایی.

نمایش «طعم آلوی جنگلی» همزمان با سی و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، یکشنبه (8بهمن) در دو سانس 17 و 19:30 در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شود.

 

جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر طعم آلوی جنگلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر