کد خبر: 41061 A

چاکرالدوله دویّم از آنجاکه بادآبادی است، متاع‌اش برای صغراخاتون، شجره‌نومه و تک‌ترانه‌ای که حفظ است و خاتون نیز به شوق طبع عُبید و لطافت سعدی، مهریه از دلش وراُفتاده و مِهر جایش را می‌گیرد، غافل از آن‌که سیاحت‌نامه‌ای دگر رقم خواهد خورد.

ایلنا: «سیاحت‌نامه چاکرالدوله دوم» به نویسندگی و کارگردانی «فرهاد نقدعلی» امروز شنبه (7بهمن‌ماه)، در دو سانس 18 و 20:30 در تماشاخانه سنگلج به اجرا درخواهد آمد.
به گزارش ایلنا، نقدعلی با نمایش «سیاحت‌نامه چاکرالدوله دوم» در بخش تئاتر ایران و در سی‌ویکمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، در ششمین روزِ شروعِ نمایش‌های بخش صحنه‌ای، حاصل کار خود و گروه اجرایی را به معرض قضاوت تماشاگران، منتقدان و داوران جشنواره خواهد گذاشت.
در نمایش «سیاحت‌نامه چاکرالدوله دوم»، محسن نقیبیان، علی برنجیان، میترا ضیایی‌کیا، مهیار هزارجریبی، علی شیدوش و نیلوفر طوفان‌پور به‌ عنوان بازیگران ایفای نقش می‌کنند.
سایر عوامل فنی نمایش نیز عبارتند از: آرش شریف‌زاده (طراح لباس و صحنه)، مهدی فرهمند (مدیر صحنه)، محمد صادقی(طراح نور)،حسین(فریاد) رحمانی (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، داوود نقدعلی (طراح بروشور و پوستر)، بهمن هراتی(مشاور اجرایی)، بهروز نجادی(هماهنگی صحنه)، مونا صدر (عکاس) و احمدرضا حجارزاده(روابط‌عمومی).
نقدعلی در توضیح کوتاهی در باب نمایش خود آورده است: چاکرالدوله دویّم از آنجاکه بادآبادی است، متاع‌اش برای صغراخاتون، شجره‌نومه و تک‌ترانه‌ای که حفظ است و خاتون نیز به شوق طبع عُبید و لطافت سعدی، مهریه از دلش وراُفتاده و مِهر جایش را می‌گیرد، غافل از آن‌که سیاحت‌نامه‌ای دگر رقم خواهد خورد.
سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر،26 دی تا 12 بهمن به دبیری سعید کشن‌فلاح در تهران و پنج استان کشور برگزار می‌شود.

 

جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر سیاحت‌نامه چاکرالدوله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر