کد خبر: 41059 A

تلاش‌های بهنام صدای سینمای ایران را واضح و شفاف به گوش بسیاری رساند و کمک شایانی کرد تا صدای سینمای ایران بهتر شنیده شود.

ایلنا: محمدرضا عباسیان دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر با ارسال پیامی درگذشت هنرمند ارزشمند سینما شادروان مسعود بهنام را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر، در متن پیام تسلیت دبیر جشنواره بین المللی فیلم فجر آمده است: مسعود بهنام بخشی از تاریخ سینمای ایران بود که امروز دیگر در میان ما نیست. خدمات بهنام به سینما و تلاش‌های او برای ارتقاء این سینما، بویژه، در عرصه بروز رسانی امکانات و بالا بردن فن آوری‌های سینمایی، نقش و تاثیر بسیاری داشت و به یقین، آثار این خدمات تا سال‌ها ادامه خواهد یافت.

تلاش‌های بهنام صدای سینمای ایران را واضح و شفاف به گوش بسیاری رساند و کمک شایانی کرد تا صدای سینمای ایران بهتر شنیده شود.

وظیفه‌ می‌دانم درگذشت یکی از بهترین متخصصان سینما را به خانواده محترم این هنرمند و به تمامی خانواده سینما تسلیت بگویم.

مسعود بهنام سال ۱۳۳۴ در شهر کرمانشاه متولد شد. در سال ۱۳۵۴فارغ التحصیل مدرسه عالی تلویزیون و سینما شد. او کار سینما را از سال ۱۳۶۵ با صدابرداری «شبح کژدم» به کارگردانی کیانوش عیاری آغاز کرد. بهنام متخصص صدا گذاری و صدا برداری در سینمای ایران بود و در طراحی صدا، صداگذاری و میکس فیلم‌های بسیاری از آثار درخشان سینمای ایران را برعهده داشت.

جشنواره فیلم فجر مسعود بهنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر