کد خبر: 41055 A

سینمای صحرا به صنوف مختلف سینما، سینما آفریقا به تهیه‌کنندگان سینما و سینما بهمن یک و دو و سینما قلهک به سازمان‌ها و ارگان‌ها اختصاص می‌یابد.

ایلنا: اسامی سینماهای ویژه صنوف سینما، تهیه‌کنندگان و سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف اعلام شد.

به گزارش ایلنا، در جریان برگزاری سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، سینمای صحرا به صنوف مختلف سینما، سینما آفریقا به تهیه‌کنندگان سینما و سینما بهمن یک و دو و سینما قلهک به سازمان‌ها و ارگان‌ها اختصاص می‌یابد.

ضمن اینکه مرکز همایش‌های برج میلاد نیز همانند سال گذشته ویژه اهالی رسانه و سینماگران فیلم‌های جشنواره را به نمایش می‌گذارد.

سینما‌ها و پردیس‌های راگا، ملت، تماشا، فرهنگ، تماشا، شکوفه، فلسطین، جوان، آفریقا، صحرا، ایوان شمس و آزادی نیز فیلم‌های سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را برای علاقه‌مندان سینما و عموم مردم نمایش می‌دهد.

استان فارس با سینماهای ایران، سعدی، حافظ، استان خراسان رضوی با ۳ سالن هویزه ۱ و ۲ و ۳، استان قم با سینما وتوس۱و ۲، استان همدان با سینما قدس و مجتمع شهید آوینی، استان کرمان برای اولین بار در رفسنجان با سینما گلستان ۱ و ۲، استان کردستان با ۲ سالن پردیس بهمن، استان قزوین با سینما مهتاب، استان کرمانشاه، سینما آزادی، استان اصفهان با سینما ساحل، سپاهان و خانواده و استان گیلان با سینما سپیده رود، رشت۱ و ۲ دیگر میزبانان جشنواره فیلم فجر هستند.

جشنواره فیلم فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر