کد خبر: 33353 A

واكنش تهیه‌كننده فیلم به اظهارات محسن تنابنده:

الناز شاكردوست به گزوه بازیگران فیلم اضافه شد/ تدوین فیلم همزمان فیلم توسط هایده صفی یاری در حال انجام است و نسخه‌ای از فیلم به جشنواره فیلم فجر ارائه شده است.

ایلنا: تهیه‌کننده فیلم آینه شمعدون با انتقاد از سخنان یکی از بازیگران این فیلم گفت: فیلم ما نه ضدنظام است و نه فیلمی غیراخلاقی و ضدارشی بلكه فقط یك فیلم طنز است.
محمد کمالی‌پور(تهیه‌کننده فیلم آینه شمعدون) در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ پیرامون آخرین وضعیت این فیلم گفت: هرچند توقیف چند هفته‌ای فیلم ازسوی وزارت ارشاد روند کار را با مشکل مواجه کرد اما فیلمبرداری این فیلم همچنان ادامه دارد و سه هفته دیگر فیلمبرداری به پایان می‌رسد. همچنین تدوین همزمان فیلم توسط هایده صفی یاری در حال انجام است و نسخه‌ای از فیلم به جشنواره فیلم فجر ارائه شده و امیدوارم تا پایان فرصت اعلام شده بتوانم نسخه‌ای از فیلم را برای نمایش و هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر برسانم.
وی درباره اضافه شدن بازیگران جدید به فیلم گفت: پس از آنکه نیوشا ضیغمی از حضور در فیلم به دلیل مشغله کاری انصراف داد؛ الناز شاکردوست جایگزین ایشان شد و جلوی دوربین رفت و چند روز آینده نیز چند بازیگر حرفه‌ای اضافه می‌شود.
تهیه کننده فیلم آینه شمعدون درباره صحبت‌های محسن تنابنده(یکی از بازیگران این فیلم) گفت: متاسفانه رفتار ایشان اصلا حرفه‌ای نبود. اولین فردی که با ما به عنوان بازیگر در این فیلم قرارداد امضا کرد تنابنده بود و دستمزد خود را نیز گرفته و فقط یک سوم دستمزد تنابنده باقی مانده است.
وی ادامه داد: باقی مانده دستمزد ایشان نیز باید زمانی که کار تمام می‌شد پرداخت می‌کردیم و حرف‌هایی که بعضا ایشان درباره فیلم می‌زنند فقط جوسازی است.
فیلم آینه شمعدون به تهیه‌کنندگی محمد کمالی‌پور و کارگردانی بهرام بهرامیان با حضور محسن تنابنده، رضا عطاران، الناز شاکردوست درحال ساخت است.

آینه شمعدون محمد کمالی پور محسن تنابنده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر