کد خبر: 33304 A

تاکنون بیش از ۸۰ درصد رسانه‌های سینمایی معرفی نامه‌هایشان را به دفتر روابط عمومی جشنواره تحویل دادند.

ایلنا: فردا چهارشنبه آخرین مهلت دریافت معرفی نامه‌های خبرنگاران و منتقدان و نویسندگان سینمایی برای دریافت کارت سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر است.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی جشنواره فجر از رسانه‌های فعال در حوزه‌های سینمایی و کلیه رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداریی که در حوزه‌های سینمایی فعال هستند دعوت کرد تا نمایندگانشان را برای صدور کارت جشنواره تا پایان وقت اداری فردا چهارشنبه ۱۳ دی به دفتر روابط عمومی دفتر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر به نشانی خیابان ولیعصر- بالا‌تر از پارک ساعی- نبش کوچه احتشام – موسسه رسانه‌های تصویری- طبقه همکف – معرفی کنند.

تاکنون بیش از ۸۰ درصد رسانه‌های سینمایی معرفی نامه‌هایشان را به دفتر روابط عمومی جشنواره تحویل دادند.

در دعوت‌نامه عمومی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر که هفته گذشته در رسانه‌ها منتشر شد ضمن تشکر و قدردانی از مدیران گروه‌های سینمایی رسانه‌ها عنوان شد: به دلیل جایگاه تاثیرگذار و نقش مهم اصحاب رسانه در این رویداد بین‌المللی و لزوم اهتمام به ظرفیت‌ها و استعدادهای این جشنواره، نیازمند همراهی و مشارکت نمایندگان رسانه‌های گروهی هستیم.

برپایه این خبر، جهت صدور کارت جشنواره موارد ذیل مورد نیاز است: معرفی نامه رسمی، عکس پرسنلی اسکن شده (نام افراد در ذیل عکس‌ها درج شود)، آدرس ایمیل، تلفن همراه، کپی کارت خبرنگاری.

ضمنا، از بین افراد معرفی شده، عکاس و همچنین خبرنگار مربوطه برای پوشش نشست‌های پرسش و پاسخ را مشخص نمایید.

سی و یکمین مقارن با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوه‌مند اسلامی، سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در قالب مسابقه سینمای ایران و جهان از تاریخ ۱۲ لغایت ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۱ به دبیری محمدرضا عباسیان برگزار می‌‏شود.

جشنواره فیلم فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر