کد خبر: 33096 A

مریم معترف خبر داد:

اثر به نوعی برخوردی میان دن كیشوت و هملت است. تمرین‌ها انجام شده و كار آماده اجرا است كه منتظر هستیم جشنواره برگزار شود.

ایلنا: مریم معترف كارگردان و مدیر ادره تئاتر از آماده شدن نمایش «شهسوار و شاهزاده» برای اجرای عمومی در سالن اصلی تالار مولوی پس از جشنواره تئاتر فجر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا: این هنرمند ضمن اعلام این خبر، درباره متنی كه برای اجرا انتخاب كرده است، گفت: نویسنده متن اهل كشور ارمنستان و نمایش‌نامه نویسی معصر است.

او ادامه داد: دوسال قبل این نمایشنامه را مطالعه كردم و به اجرای آن علاقه‌مند شدم كه سرانجام امسال موفق به انجام آن شدم بعد از برگزاری جشنواره تئاتر فجر نمایش ما در سالن اصلی تالار مولوی روی صحنه می‌رود.

معترف با اشاره به اینكه بیش از 30بازیگر در این اثر نمایشی نقش آفرینی می‌كنند، اظهار داشت: تمرین‌ها انجام شده و كار آماده اجرا است كه منتظر هستیم جشنواره برگزار شود.

مدیر اداره تئاتر با بیان اینكه اثر به نوعی برخوردی میان دن كیشوت و هملت است در ارتباط با سالن اجرای اثر، توضیح داد: از ابتدا كه به فكر تولید این اثر نمایشی افتادم سالن اجرای بزرگ را برایش درنظر داشتم كه با توجه به محدودیت محل اجرایی كه با آن دست و پنجه نرم می‌كنیم‏، بین سالن استاد سمندریان ایرانشهر و سالن اصلی تالار مولوی، دومی را برای اجرا انتخاب كردم.

در این اثر نمایشی شراره پور خراسانی به عنوان دستیار كارگردان، مجید فخشامی ‌(طراح صحنه)، سعید اردیانی (موسیقی) معترف را در تولید این اثر یاری می‌كنند. اسماعیل بختیاری و رضا امامی دو تن از بازیگران این اثر هستند.

مریم معترف كارگردان این اثر نیز در نمایش «شهسوار و شاهزاده» به ایفای نقش خواهد پرداخت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر