کد خبر: 32250 A

آثاری که از تاریخ بیستم دی ماه سال ۹۰ تا ۵ دی ماه ۹۱ به مرحله اکران رسیده باشند، می‌توانستند در این دوره از جشنواره در بخش تیزر و آنونس شرکت نمایند.

ایلنا: 20هنرمند با ۷۱ اثر متقاضی شرکت در بخش تیزر و آنونس اقلام تبلیغی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر شدند.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر؛ کوروش پیرو مدیر بخش اقلام تبلیغی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر با اعلام این خبر افزود: جشنواره بین المللی فیلم فجر همزمان با سالگرد سی و چهارمین پیروزی انقلاب شکوه‌مند اسلامی مسابقه اقلام تبلیغی و اطلاع رسانی سینمای ایران را با توجه به اهمیت روز افزون تبلیغات در سینما و نقش انکارناپذیر آن در جذب طیف‌های مختلف مخاطبین به سوی سینما و همچنین ترغیب و تشویق هنرمندان عرصه مواد تبلیغی اقدام به برگزاری مسابقه عکس، پوس‌تر، آنونس و تیزر سینمایی پیش بینی کرده است.

وی ادامه داد: کلیه آثاری که از تاریخ بیستم دی ماه سال ۹۰ تا ۵ دی ماه ۹۱ به مرحله اکران رسیده باشند می‌توانستند در این دوره از جشنواره شرکت نمایند.
مدیر بخش اقلام تبلیغی جشنواره فیلم فجر، اسامی شرکت کنندگان بخش تیزر و آنونس جشنواره را به این ترتیب معرفی کرد: کاظم راست گفتار، ادهم صفر‌زاده، پرهام وفایی، آرش معیریان، بهروز داودی، امید بهکار، حمید نجفی راد، حسین حشمت نیا، فردین صاحب الزمانی، آرش صادقی لواسانی نیا، سیاوش کردجان- نازنین مفخم، مهدی سعدی، حسن ایوبی، پویا دامادی، حامد رضی، فرشته طائر‌پور و نگار آذربایجانی، امیر شیبان خاقانی، میثم مولایی بزودی هیات انتخاب و داوری بخش اقلام تبلیغی کارش را آغاز می‌کند.
سازمان سینمایی کشور، مقارن با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوه‌مند اسلامی، سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را در قالب مسابقه سینمای ایران و جهان از تاریخ ۱۲ لغایت ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۱ به دبیری محمدرضا عباسیان برگزار می‌‏نماید.

ایلنا جشنواره فیلم فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر