کد خبر: 31964 A

با موضوع «آموزشگاه‌های زبان یک معضل»؛

نخستین‌اجرای «تئا‌تر شورایی تهران» با عنوان «آموزشگاه‌های زبان یک معضل» با هدف ترویج فرهنگ گفتگو شنبه ۱۶ دی ساعت ۳۰/۱۸ در فرهنگ سرای ارسباران به روی صحنه می‌رود.

ایلنا: نخستین‌اجرای «تئا‌تر شورایی تهران» با عنوان «آموزشگاه‌های زبان یک معضل» با هدف ترویج فرهنگ گفتگو شنبه ۱۶ دی ساعت ۳۰/۱۸ در فرهنگ‌سرای ارسباران به روی صحنه می‌رود.
به گزارش ایلنا، «آموزشگاه‌های زبان یک معضل» به آسیب‌ها و نقص‌های نظام زبان آموزی در آموزشگاههای زبان خارجه می‌پردازد و به روش مجادله که یکی از تکنیک‌های هفتگانه تئا‌تر شورایی است، اجرا می‌شود.
تئا‌تر شورایی از زیر شاخه‌های نمایش محیطی است که کاربردی بودن آن مشخصه‌ی اصلی و بارز این نوع نمایش است. این گونه تئا‌تر روشی جهانی برای تکثیر و مردمی کردن این هنر است.
تئا‌تر شورایی با مشارکت دادن عملی و نظری مخاطبان در اجرا به عنوان ابزاری موثر برای کاربردی کردن هنر نمایش در بیش از هفتاد کشور دنیا در حوزه‌های آموزش‌گری، درمانگری، تقویت اجتماعات و قانون‌گذاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.
علاقمندان جهت حضور در برنامه می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان جلفا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های۲۰- ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

فرهنگسرای ارسباران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر