کد خبر: 26550 A

مدیر امور اكران سازمان سینمایی:

قبل از اینكه فیلم سینمایی " من مادر هستم " اكران شود، این شایعه از طریق افرادی مسئول در نهادهای خاص انتشار یافت كه فیلم موفق به دریافت پروانه نمایش نگردیده و موجب تشویش افكار اهالی ذینفع و مربوط در سینما شد.

ایلنا: علی میرزایی(مدیر امور اكران سازمان سینمایی) درخصوص حاشیه‌های ایجاد شده برای فیلم "من مادر هستم" اعلام كرد: این فیلم بدون حاشیه به اكران خود همچنان ادامه می‌دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از ارشاد؛ مدیر امور اكران سازمان سینمایی در نامه‌ی خود نوشته است: قبل از اینكه فیلم سینمایی " من مادر هستم " اكران شود، این شایعه از طریق افرادی مسئول در نهادهای خاص انتشار یافت كه فیلم موفق به دریافت پروانه نمایش نگردیده و موجب تشویش افكار اهالی ذینفع و مربوط در سینما شد.

هنگامیكه موضوع اكران فیلم قوت یافت به ترفند اخیر خود كه همان تحریم نمایش فیلم در سینماهای مربوط بود متوسل شدند. فیلم اكران شد و متأثر از نحوه رفتار وعملكرد همان نهاد خاص موجب تنش هایی نسبت به اكران شد كه با درایت مسئولان و كارشناسان حوزه فرهنگ وهنر و سینما مسائل مربوط به اكران و نمایش فیلم در تهران فروكش نمود.

با توجه به آنكه موضوع اكران فیلم در تهران انجام شد و سعی در تلاش در راستای عدم اكران به نتیجه نرسید نهاد مزبور از طریق سایت مربوط و رواج اخبار كذب مبنی بر ممانعت در اكران فیلم در شهرستانها و سینماهایی كه اساساً فیلم برای اكران به آنجا عرضه نشده است سعی در ایجاد نگرانی و تشویش مدیران و مسئولان استانها و شهرستانها نسبت به اكران فیلم می نمایند تا بدین طریق اخلال در روند اكران فیلم شود و به گونه ای خدشه در عملكرد سازمان سینمایی كشور وارد نمایند.

ایجاد این فضای دروغین و شایعات بی اساس توسط برخی مدیران آن نهاد در مشورت با یك خبرگزاری خاص وابسته به آن نهاد انجام می گیرد كه با انتشار خبر كذب پایین آمدن فیلم در فلان شهر و فلان استان سعی در اجبار مدیران منطقه ای به پیروی از چنین كار غیرقانونی دارند.

من مادر هستم مدیر امور اکران سازمان سینمایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر