کد خبر: 26513 A

گروه نمایش آو در نظر دارد اجرای جدیدی را با عنوان MELPOMENE” " روی صحنه ببرد و به همین مناسبت فراخوانی برای جذب بازیگر منتشر كرده است.

ایلنا: گروه نمایش آو در نظر دارد اجرای جدیدی را با عنوان MELPOMENE” " در خانه آو به کارگردانی بابک مهری به روی صحنه ببرد.

به گزارش ایلنا،‌ سهیل اعرابی(مدیر اجرایی آو) در این‌باره گفت: فراخوانی به منظور تکمیل تیم اجرایی این پروژه و همکاری با گروه آو اعلام شده است و متقاضیان پس از گفتگویی در تمرینات این نمایش حضور خواهند یافت. تمرینات مقدماتی این نمایش آغاز شده است و تا نیمه دوم بهمن ماه ادامه خواهد یافت. براساس برنامه ریزی های صورت گرفته MELPOMENE” " بهمن و اسفند ماه 1391 در خانه آو اجرا خواهد شد. این اجرا بر پایه موسیقی و ریتم های تنظیم شده در گروه آو، از جمله موسیقیِ اجراهای پیشین این گروه شکل گرفته است. بابک مهری به عنوان کارگردان، امیر افشار کرجی، مدیر هنری و سهیل اعرابی به عنوان مدیر پروژه در این اجرا حضور خواهند داشت. آیدین شفایی، فرید یوسفی و محسن اعتماد سعید به عنوان تیم موسیقی در کنار بابک مهری خواهند بود.

پیش از این اجرای بین فرهنگی "گیل گمش" با تیم کارگردانی: بابک مهری، سهیلا قدس طینت، الپیدا، تینا کوکوویچ و میخاییل یولفیک، از نقاط مختلف دنیا در تابستان و پاییز سال جاری آماده و در خانه آو به اجرا رفت که مورد استقبال فراوانی قرار گرفت.

علاقمندان تا 25 آذر ماه 1391 فرصت دارند جهت حضور در این اجرا اعلام آمادگی و ثبت نام کنند. شماره های تماس 88021646، 09195653935، 0939846878 است.

نمایش MELPOMENE گروه آو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر