کد خبر: 24667 A

کارگاه آموزشی مهرداد اسکویی هفته جاری برپا می‌شود؛

سومین ایستگاه کاروان آموزشی جشنواره که با حمایت خانه سینمای دانشگاهی ایران و مشارکت شرکت سامسونگ در دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود شامل برنامه‌های متنوع پخش فیلم‌های موبایلی، مسابقه، نمایشگاه، نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی و گفت و شنود خواهد بود.

ایلنا: کارگاه آموزشی «تکنیک‌های عکاسی و فیلمسازی خلاق با تلفن همراه» توسط مهرداد اسکویی در هفته جاری در دو دانشگاه بزرگ کشور برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، دانشگاه یاسوج روز دوشنبه (۱۳ آذر ماه) و دانشگاه علوم اقتصادی تهران چهارشنبه (۱۵آذرماه) با برپایی کارگاه آموزشی «تکنیک‌های عکاسی و فیلمسازی خلاق با تلفن همراه» با حضور مهرداد اسکویی میزبان جشنواره فیلم و عکس همراه تهران می‌شوند.
سالن شهید چمران دانشگاه یاسوج از ساعت ۱۳ تا ۱۷ روز دوشنبه ۱۳ آذر میزبان عموم دانشجویان علاقه‌مند به هنر فیلمسازی و عکاسی در این کارگاه آموزی خواهد بود که در قالب کاروان آموزشی جشنواره برپا می‌شود.
سومین ایستگاه کاروان آموزشی جشنواره که با حمایت خانه سینمای دانشگاهی ایران و مشارکت شرکت سامسونگ در دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود شامل برنامه‌های متنوع پخش فیلم‌های موبایلی، مسابقه، نمایشگاه، نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی و گفت و شنود خواهد بود. دانشگاه یاسوج با داشتن ۴۳ رشته دانشگاهی و ۷۰۰۰ دانشجو یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های کشور به شمار می‌رود.
کاروان آموزشی جشنواره در ایستگاه چهارم نیز به دانشگاه علوم اقتصادی تهران سفر خواهد کرد و ضمن برپایی کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه، دانشجویان، اساتید و هنرمندان را با بخش‌های مختلف جشنواره و همچنین تکنیک‌های مختلف عکاسی و فیلمسازی با تلفن همراه آشنا می‌کند.

جشنواره فیلم و عکس همراه تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر