کد خبر: 22954 A

سید ضیا هاشمی اعلام كرد:

دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعضا هیات مدیره جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینما درباره مسائل مهمی چون بحث قاچاق فیلم، شرایط بد اکران فیلم‌ها و مشکلات صدور پروانه ساخت؛ بحث و گفتگو شد.

ایلنا: قرار بود در هفته گذشته جمعی از تهیه کنندگان سینمای ایران در اعتراض به وضعیت اقتصادی سینما در محوطه وزارت ارشاد تجمع کنند اما به دنبال وعده وزیر ارشاد مبنی بر برگزاری جلسه مشترک این تجمع لغو شد. سپس دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تهیه کنندگان سینما روز پنجشنبه برگزار شده است.
سید ضیا هاشمی(ریئس جامعه صنفی تهیه‌کننندگان سینما) در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب افزود: دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعضا هیات مدیره جامعه صنفی تهیه کنندگان سینما روز پنجنشبه انجام شد و در این دیدار درباره مشکلات اصلی سینما بحث و تبادل نظر شد.
وی بدون اشاره به جزئیات این نشست گفت: در این نشست درباره مسائل مهمی چون بحث قاچاق فیلم، شرایط بد اکران فیلم‌ها، مشکلات صدور پروانه ساخت بحث و گفتگو شد.
هاشمی افزود: نتایج این جلسه بعد از تصویب اعلام می‌شود.
در این دیدار افرادی همچون سید جمال ساداتیان، مرتضی و مصطفی شایسته، حسین فرحبخش، حبیب کاوش، سید ضیاء هاشمی حضور داشته‌اند.

قرار است برگزاری این جلسات ادامه پیدا کند.

ارشاد جامعه صنفی تهیه کنندگان سینما تجمع تهیه کنندگان سینما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر