کد خبر: 19892 A

با هدف حل مشکل اکران ۶ فیلم تحریمی از سوی حوزه هنری،

رضا میرکریمی، محمدمهدی عسگرپور، همایون اسعدیان، فرهاد توحیدی، حسین موئینی و منوچهر محمدی در جلسه با محسن مومنی و حجت السلام خاموشی حضور داشته‌اند.

ایلنا: ۶فیلم سینمایی من همسرش هستم، برفی رو کاج‌ها، پذیرایی ساده، پل چوبی، بی‌خود وبی جهت، من مادر هستم از سوی حوزه هنری اکران نمی‌شود این امر اعتراض تهیه کنندگان و کارگردانان این فیلم‌ها را به دنبال داشت وحتی آن‌ها در هفته‌های گذشته نشست مشترکی را برگزار کردند وبه این امر اعتراض کردند‌ و قرار است که عصر امروز نیز جلسه دیگری را تشکیل دهند
از سوی دیگر قرار بود تعدادی از سینماگران درقالب کمیته‌ای به نمایندگی از سینماگران با مدیران حوزه هنری دیدار کنندو درباره امکان نمایش این فیلم‌ها مذاکره کنند ‌.
بر اساس پیگیرهای خبرنگار ایلنا این جلسه برگزار شده است و صحبتهای پیرامون بررسی امکان نمایش این فیلم‌ها صورت گرفته است و کمیته‌ای متشکل از۶نفر از سینماگران با مرتضی مومنی مدیر حوزه هنری و حجت السلام خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دیدار و گفتگو کردند. اما نتایج جلسه تاکنون به صورت رسمی منتشر و اعلام نشده است.
در این جلسه افرادی همچون رضا میرکریمی، محمد مهدی عسگرپور، همایون اسعدیان، فرهاد توحیدی، حسین مویئنی منوچهر محمدی حضور پیدا کرده‌اند..

حوزه هنری همایون اسعدیان منوچهر محمدی رضا میر کریمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر