کد خبر: 18733 A

مهدی عظیمی در گفتگو با ایلنا اعلام كرد:

تاكنون پروانه ساخت دو فیلم خسته نباشید به كارگردانی افشین هاشمی و حوض نقاشی به كار گردانی مازیار میری صادر شده و پروانه ساخت دو فیلم میهمان داریم به كارگردانی محمدمهدی عسگر پور و خواهران نازنین به كار گردانی محمدرضا هنرمندصادر نشده است.

 ایلنا: فیلم سینمایی خسته نباشید به تهیه كنندگی رضا میركریمی و كارگردانی افشین هاشمی و محسن قرایی در كرمان در حال فیلمبرداری بود كه با حضور نمایندگان وزارت ارشاد و به بهانه نداشتن پروانه ساخت متوقف شد در حالی‌كه شمقدر اعلام كرده بود این فیلم پروانه ساخت دارد حرفی كه بعد ازسوی دیگران نقض شد.

مهدی عظیمی(معاون آثار سازمان سینمایی) در گفتگو با خبرنگار ایلنا افزود: امروز پروانه ساخت فیلم خسته نباشید به تهیه‌كنندگی رضا میركریمی صادر شده است.

وی ادامه داد: همچنین از بین چهار فیلمی كه قرار است حوزه هنری بسازد و جواد شمقدری اعلام كرده بود كه مجوز ساخت آنها صادر شده‎، مجوز دو فیلم صادر شده و دو فیلم دیگر در انتظار تكیمل پرونده و نوبت بررسی هستند.

پیش از این پروانه ساخت فیلم حوض نقاشی به كارگردانی مازیار میری و تهیه‌كنندگی منوچهر محمدی صادر شده است. حوزه هنری قصد دارد 4 فیلم «میهمان داریم» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور، «خسته نباشید» به کارگردانی سیدافشین هاشمی/ محسن قرایی، «حوض نقاشی» به کارگردانی سیدمازیار میری و «خواهران نازنین (حرمان)» به کارگردانی محمدرضا هنرمند را تولید كند كه تاكنون پروانه ساخت فیلمهای خسته نباشید به كارگردانی افشین هاشمی و حوض نقاشی به كار گردانی مازیار میری صادر شده است.

محمد مهدی عسگرپور رضا میر کریمی افشین هاشمی مازیار میری مهدی عظیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر