کد خبر: 16591 A

شفیع آقامحمدیان اعلام كرد:

شهرداری به ما اعلام كرده یا باید 4 میلیارد تومان پول به حساب آنها بریزیم یا اینكه سالن سینما و ساختمان‌های دیگر را خراب كنیم یا مركز گسترش پلمپ می‌شود.

 ایلنا: شفیع آقامحمدیان مدیرعامل مركز گسترش سینمای مستند و تجربی در حاشیه نشست خبری ششمین جشنواره سینما حقیقت اعلام كرد كه شهرداری تهران قصد دارد مركز گسترش سینمای مستند و تجربی را پلمب كند.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ مدیرعامل مركز گسترش سینمای مستند و تجربی با اعلام این مطلب افزود: شهرداری تهران اعلام كرده است كه محل مركز و ساختمان فعلی آن كاربری مسكونی دارد و تغییرات ایجاد شده در آن یعنی ساخت سالن سینما و همچنین تغییر بعضی اتاق‌ها خلاف است و لذا باید این مركز هزینه و جریمه آن را پرداخت كند.

وی ادامه داد: شهرداری به ما اعلام كرده یا باید 4 میلیارد تومان پول به حساب آنها بریزیم و یا اینكه سالن سینما و ساختمان های دیگر را خراب كنیم و یا مركز گسترش پلمب می‌شود.

مدیرعامل مركز گسترش سینمای مستند و تجربی ادامه داد: به دنبال این مشكل نامه نگاری‌هایی با شهرداری تهران و قائم مقام وی انجام داده ایم اما متاسفانه هیچ كدام مثمر ثمر نبوده و به نامه ما اعتنا نشده است.

شفیع آقا محمدیان مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر