کد خبر: 101420 A

از سوی حوزه هنری،

مراسم بزرگداشت شهید هادی باغبانی چهارشنبه ساعت ۱۶ تا ۱۹ با حضور مسوولان، هنرمندان، هنرجویان و فعالان حوزه مقاومت و مدیران اجرائی کشور در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

 ایلنا: مراسم بزرگداشت شهید هادی باغبانی که برای ساخت مستندی به سوریه سفر کرده بود و در درگیری‌های مناطق حاشیه‌ای دمشق توسط تروریست‌های تکفیری و سلفی به شهادت رسید چهارشنبه ۱۳ شهریور در حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، مراسم بزرگداشت شهید هادی باغبانی چهارشنبه ساعت ۱۶ تا ۱۹ با حضور مسوولان، هنرمندان، هنرجویان و فعالان حوزه مقاومت و مدیران اجرائی کشور در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.


در این مراسم حجت الاسلام پناهیان و محسن مومنی شریف رییس حوزه هنری به سخنرانی می‌پردازند. همچنین هنرجویانی که در سوریه حضور داشته‌اند و دوستان آن شهید به ذکر خاطرات می‌پردازند.


در این مراسم همچنین ازخانواده شهید باغبانی تجلیل به عمل می‌آید.


شهید هادی باغبانی خبرنگار و مستند ساز و از هنرجویان «مرکز آموزش تخصصی هنر اسلامی» حوزه هنری که برای ساخت مستندی به سوریه سفر کرده بود، در درگیری‌های مناطق حاشیه‌ای دمشق توسط تروریست‌های تکفیری جبهه النصره به شهادت رسید.
شایان ذکر است هادی باغبانی، متولد ۱۳۶۲، مستندساز، از هنرجویان مرکز آموزش تخصصی هنر اسلامی (معاونت آموزش و پژوهش) است. وی از سال ۹۰ در مرکز آموزش تخصصی هنر اسلامی حوزه هنری انقلاب اسلامی به فعالیت مشغول شد و هم چنان نیز در این مرکز به عنوان هنرجو فعال بود

حوزه هنری شهید هاید باغبانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر