کد خبر: 101348 A

در گفتگو با ایلنا،

ایوبی فردی فرهیخته و فرهنگی است که اطلاعات و آگاهی‌های خوبی در حوزه فرهنگ و هنر دارد./درباره خانه سینما با ایوبی صحبت کردم.

 ایلنا: عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت سینما و تا‌تر ایران عصر امروز به دیدار حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی رفته است.


انتظامی در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب درباره دلایل این دیدار گفت: من از زمانی که حجت الله ایوبی رئیس خانه فرهنگی ایران در پاریس بود ایشان را می‌شناسم ایشان فردی فرهیخته و فرهنگی است که اطلاعات و آگاهی‌های خوبی در حوزه فرهنگ و هنر دارد و به زبان فرانسه نیز مسلط است.


وی ادامه داد: ایوبی درباره سینما و تا‌تر و سایر هنر‌ها اطلاعات خوبی دارد به اندازه‌ای که اگر از من سوال می‌شد که چه فردی را برای وزارت ارشاد پیشنهاد می‌دهم من می‌گفتم حجت الله ایوبی برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مناسب است.

انتظامی انتصاب ایوبی به ریاست  سازمان سینمایی را بسیار خوب دانست و ادامه داد: ایوبی انسانی متواضع و هنر‌شناس و هنر دوست است و امیدوارم بتواند با تدیبریهای خود مکشلات سینما را حل و فصل کند.


وی ادامه داد: امروز نیز به دیدار وی رفتم البته این دیدار من به خاطر دوستی و آشنایی با ایوبی و شخصیت فرهنگی وی بود و فقط انتصابش را به سمت سازمان سینمایی تبریک گفتم و درباره مسائل مختلف سینما و خانه سینما باهم صحبت کردیم.


انتظامی افزود: در این دیدار درباره خانه سینما صحبت شد و به ایوبی گفتم که از نظر من خانه سینما همانی است که وجود داشته است و رئیس هیات مدیره آن فرهاد توحیدی است و من با این خانه همکاری داشته‌ام و برای فعالیت ان حاضر به کمک هستم.

خانه سینما سازمان سینمایی عزت الله انتظامی حجت الله ایوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر