کد خبر: 57427 A

فرهنگسرای فردوس در راستای آشنایی بیشتر شهروندان با اماکن دیدنی، تاریخی، آموزشی و تفریحی تهران در نوروز ۹۲تور بازدید از موزه قصر را برگزار می‌کند.

ایلنا: در موزه قصر بخشهایی از تاریخ انقلاب اسلامی به تصویر کشیده شده که بیانگر مبارزات مردم در زمان ستم شاهی است و از موزه‌های روباز محسوب می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه۵، بر همین اساس تور بازدید از این موزه از یکم تا ۱۳ فروردین۹۲ ساعت ۹ از سوی فرهنگ سرای فردوس برپا می‌شود.
علاقمندان برای ثبت نام و شرکت در این تور بازدید می‌توانند به نشانی فلکه دوم صادقه، بلوارفردوس بعداز چهارراه مخابرات، فرهنگسرای فردوس مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن۴۴۰۰۲۲۶۹تماس بگیرند.
زندان قصراز بدو تاسیس تا سال ۱۳۵۷ (پیروزی انقلاب اسلامی) در طول نیم قرن، آیینه‌ای است در انعکاس تجدد در دوران پهلوی، زندان قصر در سال‌های اخیرتوسط شهرداری تهران به باغ موزه‌ای پند آموز تبدیل شده است و بازدید کنندگان می‌توانند از محل‌های نگهداری زندانیان سیاسی که حتی دیوار‌هایش همگی با مهرسکوت عمق فاجعه را به تصویرکشیده و بیننده را تحت تاثیرقرار می‌دهد دیدن کنند.

فرهنگسرای فردوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر