کد خبر: 53582 A

خانه فرهنگ پرواز باهمکاری اداره فضای سبز منطقه ۹ به مناسبت روز درختکاری اقدام به کاشت نهال توسط معلولین و کودکان منطقه کرده است.

ایلنا: باتوجه به اینکه مساله درخت و درختکاری راه حلی مناسب برای مبارزه با آلودگی‌های فعلی در سطح شهر به شمار می‌آید. ایجاد جنگل‌های مصنوعی و فضای سبز در اطراف شهرهای بزرگ به تأسیس کارخانجات تولید اکسیژن می‌ماند. به همین منظور خانه فرهنگ پرواز بامشارکت اداره فضای سبز شهرداری منطقه۹ و به مناسبت روز درختکاری برنامه‌ای را با عنوان «نهال دوستی» ویژه معلولین و کودکان ساکن در منطقه برگزار کرده است.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۹، در این برنامه که باحضور شهردار منطقه۹ تهران، معاونین، اعضای شورایاری محلات و شهردار ناحیه ۱منطقه برگزار می‌شود، قرار است تعدادی از معلولین و کودکان بادستان خود نهال‌هایی را کاشته و آبیاری کنند تا ضمن انس بیشتر با طبیعت، بانحوه رشد گیاهان و درختان آشناشوند. این برنامه بهاینه ایست تا فضایی برای مشارکت معلولین درکارهای خداپسندانه نیز مهیا شود.
ویژه برنامه «نهال دوستی» در روز ۱۵/۱۲/۹۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۱ در خانه فرهنگ پرواز واقع در ضلع جنوب شرقی میدان آزادی، بوستان المهدی (عج)، جنب دریاچه برگزار خواهد شد.

روز درختکاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر