کد خبر: 53472 A

دو کتاب صراحت‌نامه متن گفت‌و‌گوی امیرعباس تقی‌پور، امیر لعلی و آرش محبی با آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی و زبان بدن نوشته محسن بیات در نمایشگاه نشریات تخصصی عرضه می‌شوند.

ایلنا: دو کتاب صراحت‌نامه متن گفت‌و‌گوی امیرعباس تقی‌پور، امیر لعلی و آرش محبی با آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی و زبان بدن نوشته محسن بیات همزمان با افتتاح نخستین نمایشگاه نشریات تخصصی در تاریخ ۱۴ اسفندماه، عرضه و بفروش می‌رسند.

به گزارش ایلنا، مجوز انتشار کتاب صراحت‌نامه پس از حدود یکسال، اواخر دیماه سال جاری توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.

این کتاب، متن گفت‌وگوی مفصل و خواندنی با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در سال ۸۹ است که در دومین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شده بود.

در این مصاحبه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به پرسش‌های متنوعی در حوزه مدیریت ارتباطات سیاسی و فرهنگی و همینطور زندگی شخصی خود پاسخ داده است.

او در این مصاحبه حرف‌هایی زد که پیش از آن به هیچ رسانه‌ای نگفته بود. از جمله وی برای اولین بار گفت که آماده کناره‌گیری از قدرت است اما می‌ترسد اقدامش قهر تلقی شود. هاشمی، در این کتاب دیدگاه‌های خود را در مورد مناظرات مشهور سال ۸۸ کاندیداهای ریاست‌جمهوری تشریح کرده و نظراتش در مورد نوع فعالیت شبکه‌ خبری بی‌بی سی و حضور چهره‌هایی نظیر عطاء‌الله مهاجرانی در آن را اعلام کرده است.

این گفت‌وگو برگزیده هجدهمین جشنواره سراسری مطبوعات و خبرگزاری‌ها است که از سوی انتشارات سیمای شرق و با همکاری ماهنامه مدیریت ارتباطات، در ۴۸صفحه، تیراژ ۳ هزار نسخه، قیمت ۴هزار و ۲۰۰ ریال و در قطع پالتویی منتشر شده است.

زبان بدن، عنوان کتاب دیگری است که از همین انتشارات منتشر و از امروز روانه بازار کتاب خواهد شد.

زبان بدن؛ اهمیت زبان بدن در روابط اجتماعی، حالتهای غیرکلامی بدن؛ نحوه ایستادن و نشستن، پا‌ها؛ ستون زبان غیر کلامی، دست‌ها؛ پیشگامان زبان غیرکلامی، روان‌شناسی دست‌ها؛ حرکات ترکیبی، چشم و نگاه؛ آینه تفکرات ذهنی، شیوه دستدادن؛ توشهای از نفوذ، حریم شخصی؛ فاصله را رعایت کنید، زبان بدن؛ لباس پوشیدن، چهره؛ نمایی از احساسات و نتیجه سرفصل مطالب این کتاب است. این کتاب در تیراژ ۱۰۰۰ نسخه، ۸۰ صفحه، به قیمت ۵ هزار و ۲۰۰ تومان و در قطع پالتویی منتشر شده است.

انتشارات سیمای شرق با همکاری ماهنامه مدیریت ارتباطات به انتشار آن دسته از مطالب علمی و آموزشی این ماهنامه پرداخته و پیش از این نیز در این حوزه، دو جلد از کتاب رسانه‌های بیگانه: قرائتی با تحلیل گفتمان، نوشته دکتر حسن بشیر را روانه بازار کرده است.

نمایشگاه نشریات تخصصی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر