کد خبر: 32383 A

محمدزاده:

نظام سلطه از بمب اتم و قدرت نظامی ما نمی ترسد، آنچه باعث ترس و واهمه آنهاشده، قدرت ایمان و وحدت ملت همیشه در صحنۀ ایران است.

ایلنا: محمدزاده، در آئین افتتاحیۀ سرای روزنامه نگاران که صبح امروز در شهرستان سنندج برگزار شد، گفت: ارتقای فضای کیفی مطبوعات محلی و خبرگزاری ها، استفاده از ظرفیت خانه مطبوعات و بنگاه های مطبوعاتی، از اهداف تشکیل سرای روزنامه نگاران استانی است.

محمدجعفر محمدزاده، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، با اشاره به سالروز یوم الله 9دی و روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» تصریح کرد: حماسه 9دی، تجلی ایمان و وحدت مردم همیشه در صحنه ایران است. در این روز مبارک، ملت ایران، یکپارچه از تمامیت ارضی نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند و با اتحاد، همدلی و ایمان خود، بساط فتنه و عوامل فتنه را از هم پاشیدند.

محمدزاده، درخصوص تحریم های آمریکا و سران کشورهای غربی علیه مردم ایران اظهار داشت: نظام سلطه در محاسبات خود نسبت به ملت ایران دچار اشتباه بزرگی شده است، چراکه هدف ملت ایران ازدستیابی به دانش هسته ای، ساخت تسلیحات هسته ای نیست.

وی در ادامه تاکید کرد: آنچه باعث سرافرازی ملت ها، به ویژه، ملت ایران وحکومت اسلامی ایران شده است، دو عنصر وحدت وایمان است.

محمدزاده خاطرنشان کرد: نظام سلطه از بمب اتم و قدرت نظامی ما نمی ترسد، آنچه باعث ترس و واهمه آنهاشده، قدرت ایمان و وحدت ملت همیشه در صحنۀ ایران است.

معاون مطبوعاتی در ادامه، در خصوص استان کردستان و ویژگی های فرهنگی آن گفت: کردستان سرزمینی مملو از فرهنگ و داشته های فرهنگی است. برای فعالیت فرهنگی در کردستان نیاز به جستجو در منابع و کتب مرجع نیست چرا که، فضای کردستان مملو از سوژه های فرهنگی ناب ناشی از ایمان مردم این سرزمین است. عنصر ایمان و دین باوری در درون مردم کردستان و همه نمادهای زندگی آنان نهادینه شده و در همه مظاهر مردم این سرزمین نمودی زیبا و فرهنگی دارد.

محمدزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر