کد خبر: 21144 A

زمان و مکان برگزاری مراسم اختتامیه نخستین جشنواره «هنر و رسانه» اعلام شد.

ایلنا: دبیر اجرایی نخستین جشنواره «هنر و رسانه» گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره پانزدهم آذر ماه در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، علی ستوده نیا افزود: از ابتدای برنامه ریز و تدوین تقویم زمانی جشنواره درنظر داشتیم تا مراسم اختتامیه جشنواره را همزمان با سالروز بزرگداشت شهدای عرصه رسانه برگزار کنیم که با همکاری‌های صورت گرفته و حرکت جشنواره بر اساس جدول زمانی تعین شده این فرصت را در اختیار ما قرار داد.
وی اظهار داشت: موزه هنرهای معاصر تهران یکی از مهم‌ترین مکان‌های هنری کشور است که میزبان رویدادهای هنری متعدد و مهمی بوده و جشنواره «هنر و رسانه» هم یکی دیگر از این رویدادهاست که برگزاری مراسم اختتامیه آن در این مکان هم برای این جشنواره سابقه درخشان و یاد خوشایندی را ثبت خواهد کرد و هم در سوابق موزه هنرهای معاصر سابقه‌ای درخشان خواهد بود.
ستوده نیا اضافه کرد: این جشنواره برآمده از تعامل دو حوزه رسانه و هنر بوده و با مشارکت تعداد زیادی از خبرنگاران فعال در حوزه‌های مختلف هنری همراه بوده و علاوه بر میزبانی از این خبرنگاران هنری در روز اختتامیه میزبان هنرمندان و اساتید رسانه هم خواهد بود که این مهم به اعتبار برنامه خواهد افزود.
نخستین جشنواره «هنر و رسانه» به همت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در به ارزیابی و داوری آثار رسانه‌ای در حوزه‌های تئا‌تر، موسیقی، تجسمی، مد و لباس و آموزش هنر می‌پردازد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر