کد خبر: 19718 A

مدیر كل فرهنگ و ارشاد كرمانشاه در گفتگو با ایلنا:

براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در 26 آبانماه جاری دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های استان کرمانشاه با حضور اصحاب رسانه و خبر در کرمانشاه برگزار می‌شود.

ایلنا ـ کرمانشاه: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه در حوزه مطبوعات و رسانه ها تاریخ بسیار درخشانی در کشور دارد.

حجت الاسلام محمد آفتابی در گفتگو با خبرنگار ایلنا افزود: به همین منظور لازم می دانیم که در هر فرصتی مطبوعات و رسانه های کرمانشاه را بهتر و جامع تر به مردم معرفی کنیم و برای این کار تلاش ما این است که دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان کرمانشاه را در آینده ای نزدیک برگزار کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تاکید کرد: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، در 26 آبانماه جاری دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان کرمانشاه با حضور اصحاب رسانه و خبر در کرمانشاه برگزار می شود.

آفتابی در ادامه با اشاره به این جشنواره 344 اثر ارسال شده است، گفت: در جشنواره مطبوعات و خبرگزاریهای استان کرمانشاه بیش از 39 گزارش، 31 مصاحبه و 62 مقاله ارسال شده است.

وی تعداد یاداشت و سرمقاله ارسال شده به این جشنواره را 36 اثر عنوان کرد و گفت: همچنین در این جشنواره 6 اثر طنز، 25 اثر صفحه آرایی، 3 اثر جدول و 6 عکس ارسال شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: در بخش نشریات سراسری نیز بیش از 22 گزارش، 6 خبر و 19 مصاحبه به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است و همچنین در بخش خبرگزاریهای استان، 23 گزارش، 9 مصاحبه و 10 خبر ارسال شده است.

آفتابی با اشاره به اینکه در بخش ویژه نشریات و خبرگزاریها، بیش از 24 اثر ارسالی داشته ایم، گفت: آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره برای اظهار نظر داوران به تهران فرستاده شده است و آثار برگزیده این دوره در روز برپایی جشنواره اعلام می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در پایان افزود: این جشنواره یک روزه بوده که در حاشیه آن، علاقمندان می توانند از نمایشگاه آثار مطبوعات و خبرگزاریهای استان کرمانشاه، بازدید داشته باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر