کد خبر: 16732 A

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی:

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها امسال با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزاری شده است.

ایلنا: کاظم جلالی به برگزاری نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها تصریح کرد: این نمایشگاه با شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شده است و همین مسأله نشان دهنده افزایش کیفیت در تمامی ابعاد میان اصحاب رسانه‌ای هستیم.
به گزارش روابط عمومی نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، وی با بیان اینکه خود را از خانواده اصحاب رسانه می‌داند، افزود: برگزاری باکیفیت نمایشگاه مطبوعات به علاقه مندان این حوزه کمک خواهد کرد و آن‌ها با مسائل و مشاغل مربوط به رسانه‌ها آشنا خواهند شد.
رییس مرکز پژوهش مجلس شورای اسلامی در ادامه به تعامل این مرکز با اصحاب رسانه اشاره و بیان کرد: برای رفع نواقص موجود به فعالیت و تعامل با رسانه‌ها نیازمندیم و باید با روی باز پذیرای نقد منصفانه آن‌ها باشیم.
وی در پایان تأکید کرد: برگزاری این نمایشگاه به تعامل هرچه بیشتر دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی با اصحاب رسانه کمک خواهد کرد.
جلالی با اشاره به اهمیت رعایت صداقت از سوی رسانه‌ها در فعالیت حرفه‌ای خود افزود: اصحاب رسانه باید در تولید و انتقال محتوا صداقت داشته باشد.
نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها تا ۱۳ آبان ماه در مصلای امام خمینی (ره) برپا است.

 

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر