کد خبر: 16720 A

پاک آیین خبر داد:

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: راه اندازی سامانه اشتراک مطبوعات موجب تسهیل دسترسی مردم به رسانه‌های مکتوب می‌شود.

ایلنا: «پدرام پاک آیین» درباره چگونگی برگزاری این نمایشگاه افزود: امسال نیز همانند سال گذشته بن خرید مطبوعات به علاقمندان به رسانه‌ها ارائه خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، وی ادامه داد: نگارستان مطبوعات، نمایشگاه آثار گرافیکی در طی سه دهه گذشته، موزه مطبوعات، ساخت ۱۰ عدد سردیس چهره‌های فرهنگی همچون شهید آوینی، مرحوم کیومرث صابری و شهید شاهچراغی از جمله بخش‌های جدید در برگزاری این دوره از نمایشگاه است.
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه به ایجاد غرفه عکاسی شهروندی در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات اشاره و بیان کرد مردم عکس‌های خود را از نمایشگاه به این غرفه تحویل داده و در ‌‌نهایت بر‌ترین عکس‌ها انتخاب و از عکاسان در مراسم اختتامیه تجلیل به عمل خواهد آمد.
پاک آیین یادآور شد همچنین غرفه سامانه اشتراک مطبوعات نیز نوآوری جدیدی در نمایشگاه محسوب می‌شود و مردم و علاقمندان به ماهنامه‌ها با ۵۰% تخفیف ارائه شده از سوی وزارت ارشاد مشترک رسانه مورد علاقه خود خواهند شد.
نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها تا ۱۳ آبان ماه در مصلای امام خمینی (ره) برپا است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر