کد خبر: 16672 A

رئیس کمیته ملی المپیک:

دبیر کمیته ملی المپیک با حضور در اولین روز از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی در مصلی امام خمینی (ره) به اهمیت فعالیت رسانه‌ها در جامعه اشاره و گفت: نمایشگاه مطبوعات فضایی برای رقابت رسانه هاست.

ایلنا: محمد علی آبادی، رئیس کمیته ملی المپیک رسانه‌ها را ابزاری برای بیان مشکلات جامعه خواند و اظهار کرد: گردهمایی جمعی مطبوعات کنار یکدیگر فرصتی برای رقابت سالم آن‌ها و استفاده از ایده‌های یکدیگر است.
به گزارش روابط عمومی نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها؛ وی ادامه داد: مطبوعات و رسانه‌های داخلی یکی از ابزارهای انتقال پیام‌های مثبت و منفی هستند که به سرعت با مخاطب ارتباط برقرار می‌کنند و آن‌ها در جریان مسائل و اخبار کشور قرار می‌دهند.
علی آبادی نقش رسانه‌ها را در حل مشکلات جامعه مفید خواند و اظهار کرد: آگاهی بخشی به مردم از اصلیترین رسالت‌های یک خبرنگار است که باید بدون غلو و با نگاه منصفانه به مسائل نگاه کند و هنگام انعکاس یک خبر غرض ورزی به کار نبرد.
رئیس کمیته ملی المپیک افزود: مطبوعات فعال در عرصه ورزش نیز طی چند سال اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند و اگر شیطنت‌هایی هم وجود داشته به نوعی لازمه حرفه خبرنگاری است.
وی تاکید کرد: مطبوعات به عنوان رکن چهارم بخشی از بار تعالی کشور را به عهده دارند و برای بیان مشکلات و مسائل جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها تا۱۳ آبان ماه در مصلی امام خمینی (ره) برپا است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر