کد خبر: 11480 A

مشاور رئیس جمهور:

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم نشان داد‌ه‌اند که بر اصول و مواضع فرهنگی رئیس‌جمهور که نشأت گرفته از آموزه‌های حضرت امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری است، احترام می‌‌گذارند.

رئیس‌جمهور محترم به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی علاقمند و تغییر ایشان، شایعه و بی اساس است.

به گزارش ایلنا علی زارعی نجفدری، مشاور رئیس‌جمهور که برای حضور در شصت‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت که در آلمان بسر می‌برد در مورد شایعه تغییر دکتر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که مورد سؤوال برخی از مسؤولان ایرانی شرکت کننده در نمایشگاه و بازدیدکنندگان است، گفت: جناب آقای دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور محترم، برای شخص وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی احترام قائلند و به ایشان علاقمند هستند.

وی با ابراز تأسف از اینکه عده‌ای برای حمله به دولت، آنقدر کم تحمل شده‌اند که حتی توان شنیدن انتفاد رئیس جمهور از وزیرش را هم ندارند افزود: مرام و مسلک آقای رئیس‌جمهور، بیان باورها و اعتقاداتش است و بر همین اساس، انتقاداتشان را هم به نزدیکترین افرادی که با ایشان همکاری دارند صریح و شفاف بیان می‌کنند و این نکته‌ای مثبت است.

وی گفت: خودانتقادی یک رئیس‌جمهور از همکاران خود، که اتفاقی کم سابقه می‌باشد قطعاً یک ارزش محسوب می‌شود.

دکتر زارعی نجفدری با اشاره به اینکه خدمات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بارها مورد توجه و تقدیر رئیس‌جمهور قرار گرفته گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم نشان داد‌ه‌اند که بر اصول و مواضع فرهنگی رئیس‌جمهور که نشأت گرفته از آموزه‌های حضرت امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری است، احترام می‌‌گذارند.

مشاور رئیس‌جمهور تأکید کرد: بر همین اساس تصمیم به تغییر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شایعه و بی اساس است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر