کد خبر: 82989 A

براساس گاه شمار جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، مهلت ارسال لوح فشرده آثار متقاضی در بخش مسابقه کودک و مسابقه نوجوان تا 16 مردادماه، مهلت ارسال طرح داستانی و اجرایی در بخش مسابقه تئاتر خیابانی و تئاتر خردسالان تا 1 تیرماه است.

ایلنا: زمان برگزاری بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان 24 تا 30 مهرماه اعلام شد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، زمان برگزاری جشنواره 24 تا 30 مهر ماه 1392 در شهر همدان اعلام شد.
این جشنواره با همکاری استانداری همدان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و دیگر نهادهای فرهنگی و هنری این استان در مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.
بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار "تئاتر و خانواده" و با رویکرد حمایت از تئاتر ویژه خردسالان، در قالب 7 بخش مسابقه تئاتر کودک، مسابقه‌ تئاتر نوجوان، تئاتر بین‌الملل، نمایش ویژه خردسالان، مسابقه‌ تئاتر خیابانی، مسابقه‌ نمایش‌نامه نویسی و کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی برگزار می‌شود.
براساس گاه شمار این جشنواره، مهلت ارسال لوح فشرده آثار متقاضی در بخش مسابقه کودک و مسابقه نوجوان تا 16 مردادماه، مهلت ارسال طرح داستانی و اجرایی در بخش مسابقه تئاتر خیابانی و تئاتر خردسالان تا 1 تیرماه است.
علاقمندان برای حضور در این جشنواره می توانند مدارک عمومی مورد نیاز را به دبیرخانه این جشنواره در تهران- خیابان حافظ- خیابان استاد شهریار- جنب تالار وحدت- مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ ارسال کنند.

بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر