کد خبر: 82970 A

نمایش عروسکی «کنسرت جنگلی‌ها 2» با موضوع آموزش فرهنگ زندگی شهری به گروه سنی کودک و نوجوان از اول تیر به مدت یک ماه در فرهنگسرای ابن سینا اجرا می‌شود.

ایلنا: در نمایش عروسکی «کنسرت جنگلی‌ها 2» 5 عروسک و یک تن پوش ایفای نقش می‌کنند. نمایش «کنسرت جنگلی‌ها 2» به صورت موزیکال با کارگردانی مریم ایرانمنش و آهنگسازی رضا شعبانی اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در این نمایش 5 عروسک و یک تن پوش ایفای نقش می‌کنند. نمایش «کنسرت جنگلی‌ها 2» به صورت موزیکال با کارگردانی مریم ایرانمنش و آهنگسازی رضا شعبانی اجرا می‌شود.

داستان این نمایش توسط لیلا قنبری نوشته شده و براساس این داستان حیوانات جنگل که از جنگل برای دیدن جذابیت‌های شهر آمده‌اند، با مشکلات زندگی شهرنشینی روبه رو می‌شوند و تلاش می‌کنند که به محیط زیست خود اهمیت بدهند. مهارت‌های زندگی شهری، احترام به والدین، همکاری با دیگران برای غلبه بر مشکلات زندگی و نشاط از دیگر موضوعاتی است که در داستان این نمایش مورد توجه قرار گرفته است.

سال گذشته قسمت اول این نمایش در فرهنگسرای ابن سینا اجرا شد. در سال جاری نیز قسمت دوم این همایش از اول تیر به مدت یک ماه هر شب ساعت 19:30 در فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس، خیابان ایران زمین شمالی برگزار می‌شود.

 

فرهنگسرای ابن سینا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر