کد خبر: 68159 A

با معرفی مریم کاظمی، کریم اکبری مبارکه و مجتبی مهدی؛

دومین جشنواره تئاتر شهر با دبیری شهرام کرمی و به همت معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از مرداد ماه 92 در تهران برگزار می‌شود.

ایلنا: مریم کاظمی، کریم اکبری مبارکه و مجتبی مهدی هیات انتخاب بخش نمایش کودک و نوجوان دومین جشنواره تئاتر شهر شدند.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر شهر، هیات انتخاب بخش تئاتر کودک و نوجوان، کار خوانش متون رسیده به این بخش جشنواره تئاتر شهر را آغاز کردند.
مریم کاظمی بازیگر و کارگردان تئاتر، نمایش‌های خاله مرجان و خروس، دیوها و آدم‌ها، قصر یک بچه موش، به زیر پاهات نگاه کن و... را برای کودکان و نوجوانان نوشته و کارگردانی کرده است.
کریم اکبری مبارکه بازیگر و کارگردان تئاتر، در پرونده کاری این هنرمند بازی در نمایش‌های پهلوان اکبر می‌میرد، دیکته و زاویه، جانثار، کوچ، عروس، مرگیزدگرد، سیمرغ سیمرغ، یکی بود یکی نبود اکبر آقا آکتور سینما، آن شب که تورو زندانی بود و بسیاری دیگر از نمایش‌های بزرگ تئاتر دیده می‌شود.
مجتبی مهدی، بازیگر، طراح، نویسنده و کارگردان تئاتر کودک و نوجوان، نمایش‌های بچه‌ها بیاین یه بازی، راه‌آزادگی، قصه‌هایمبارک، قصه قدیمی شهر خرگوش‌ها، آی آدمیزاد، سلطان شکمو، این همه غول، نونی بود و پنیری بود، قصه سیبی که نصف نشد، یک روز بزرگ، شغل شریف بابا، خاله سوسکه، سارا و لوبیای سحر آمیز و بسیاری دیگر را در پرونده کاری دارد.
دومین جشنواره تئاتر شهر با دبیری شهرام کرمی و به همت معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از مرداد ماه 92 در تهران برگزار می‌شود.

 

جشنواره تئاتر شهر هیات بازخوانی بخش کودک و نوجوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر