کد خبر: 100915 A

نمایش «مضحکه گرگ ساختار شکن» تا ۱۱ شهریور به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) اجرا ندارد و این تماشاخانه تعطیل است.

ایلنا: نمایش «مضحکه گرگ ساختار شکن» که با کارگردانی شاهین کربلائی طاهر در تماشاخانه سنگلج درحال اجراست تا ۱۱ شهریور به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) اجرا ندارد و این تماشاخانه تعطیل است.
به گزارش ایلنا، نمایش «مضحکه گرگ ساختار شکن» از دوشنبه ۱۲ شهریور ماه اجرای خود را از سر می‌گیرد و تا ۲۳ شهریورماه پذیرای تماشاگران خواهد بود.
این نمایش نوشته مشترک شاهین کربلائی طاهر و فرهاد نقدعلی است که از ۲۷ مرداد در تماشاخانه سنگلج درحال اجراست.
˝ﻣﻀﺤﮑﻪ ﮔﺮگ ﺳﺎﺧﺘﺎر ﺷﮑﻦ˝ ﺑه ﺷﯿﻮه ﻧﻤﺎﯾﺶ ﺗﺨﺖ ﺣﻮﺿﯽ است و براساس اﺳﻠﻮب ﺗﺌﺎﺗﺮ ﻏﺮﺑﯽ اﺟﺮا ﻣﯽﺷﻮد. این نمایش روایتگر داستان ﮔﺮﮔﯽ است ﮐﻪ ﺑﻪ دﻧﺒﺎل ھﻮﯾﺖ اﺻﻠﯽ ﺧﻮد ﺑﺎ اﺷﺨﺎص و ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ھﺎی طﻨﺰ ﮔﻮﻧﻪ ﻣﻮاﺟﻪ ﻣﯽﺷﻮد.

در این نمایش بازیگرانی چون جواد پورزند، علی عامل هاشمی، حمید رحیمی، ابراهیم عزیزی و ارسطو خوش رزم ایفای نقش دارند. همچنین مهدی صفاری‌نژاد دستیار کارگردان و مدیر تولید، شاهین کربلایی طاهر طراح صحنه و لباس، مهرداد مهابادی گرافیست، پوریا خلج عکاس، طهمورث امینی سرپرست گروه موسیقی است و طهمورث امیری نوازنده تار، ایمان قطبی نوازنده تمبک، خسرو مقصودی نوازنده کمانچه و هدیه ملکی‌پور نوازنده قانون است.
نیلوفر یوسفی تنظیم اشعار، نسیم یاقوتی ساخت عروسک، بابک بیگی منشی صحنه، حسین پروازی مدیر صحنه، مسعود الله دادی تدارکات و گروه پارکینگ تبلیغات نمایش را به عهده دارد.
علاقمندان به تماشای این نمایش می‌توانند از ۲۷ مرداد تا ۲۳ شهریور ماه هر روز ساعت ۲۰ و پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها در دو نوبت ۱۸ و ۲۰ به مدت ۷۰ دقیقه و با قیمت بلیت ۱۰ هزار تومان در تماشاخانه سنگلج به نشانی پایین‌تر از میدان حسن آباد، خیابان بهشت به تماشای این نمایش بنشینند.

تماشاخانه سنگلج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر