کد خبر: 41592 A

طی 10 ماه امسال؛

مردم آمل طی 10 ماه، 9 میلیارد و 909 میلیون و 32 هزار ریال صدقه به نیازمندان کمک کردند/شهرستان آمل در جمع‌آوری صدقات از شهرهای شاخص استان مازندران است.

ایلنا: مدیر کمیته امداد امام‌خمینی (ره) آمل گفت: مردم آمل طی ۱۰ ماه، ۹ میلیارد و ۹۰۹ میلیون و ۳۲ هزار ریال صدقه به نیازمندان کمک کردند.

رمضان علیپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: مردم نوع‌ دوست آمل طی ۱۰ ماه در سال‌جاری، ۹ میلیارد و ۹۰۹ میلیون و ۳۲ هزار ریال صدقه به نیازمندان کمک کردند.

وی افزود: شهرستان آمل در جمع‌آوری صدقات از شهرهای شاخص استان مازندران است که مردم نیک‌اندیش آن در همه زمینه‌ها خیرخواهی و نیت خالص خود را به اثبات رساندند.

علیپور اعلام کرد: این مقدار صدقات از صندوق‌های کوچک صدقات در منازل و اصناف، صندوق بزرگ صدقات معابر در کوچه و خیابان‌ها و صندوق صدقات متوسط در اداره‌ها، نهاد‌ها و مدارس جمع‌آوری شده است.

وی تصریح کرد: باید همه برای ریشه‌کنی فقر در جامعه اسلامی دست به دست هم دهیم و احساس مسئولیت کنیم.

مدیر کمیته امداد امام‌خمینی (ره) آمل با اشاره به تعداد صندوق‌های صدقات در این شهرستان، اظهار داشت: بیش از ۴۴ هزار صندوق کوچک صدقات در منازل و اصناف، بیش از یک‌هزار و ۳۰۰ صندوق بزرگ صدقات در کوچه و خیابان‌ها و یک‌هزار و ۸۰۰ صندوق صدقات متوسط در اداره‌ها، نهاد‌ها و مدارس در این شهرستان وجود دارد.

وی همچنین در مورد طرح نوپای صدقات تلفنی، یادآور شد: در این طرح مردم با شماره تماس ۴۰۵۰ می‌توانند در اقدامی نو، صدقات روزانه خود را تلفنی بپردازند و هزینه‌های جمع‌آوری صدقه توسط رابطان را در این بخش کم کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر