کد خبر: 71547 A

24 لغایت 27 اردیبهشت ماه جاری؛

رییس پنجاه و سومین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران از پذیرش 110 مقاله علمی از مجموع 500 مقاله ارسالی به این کنگره خبر داد و افزود: در مدت 4 روز برگزاری، 150 سخنرانی از سوی اساتید برجسته داخلی و خارجی ارایه خواهدشد.

ایلنا: پنجاه و سومین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران 23 لغایت 24 اردیبهشت ماه جاری در سالن برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، دبیرخانه پنجاه و سومین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران، دکتر مهناز صاحب جمعی با بیان اینکه فراگیرترین کنگره دندانپزشکی کشور با شرکت 4000 کننده و 2000 بازدید کننده از نمایشگاه جانبی آن برگزار می شود اظهار کرد: در این کنگره موضوعات 12 رشته تخصصی و فوق تخصصی دندانپزشکی مطرح خواهد شد و موضوع اصلی آن " چالشهای تشخیصی در دندانپزشکی" خواهد بود.
رییس پنجاه و سومین کنگره بین المللی انجمن دندانپزشکی ایران از پذیرش 110 مقاله علمی از مجموع 500 مقاله ارسالی به این کنگره خبر داد و افزود: در مدت 4 روز برگزاری، 150 سخنرانی از سوی اساتید برجسته داخلی و خارجی ارایه خواهدشد.

صاحب جمعی گروه هدف این کنگره را تمامی رشته های دندانپزشکی اعم از متخصصان، دندانپزشکان عمومی، بهداشت کاران دهان و دندان، تکنسین های پروتزهای دندانی و دانشجویان دندانپزشکی نام برد.

وی همچنین با اشاره به برپایی نمایشگاه مواد و تجهیزات دندانپزشکی با شرکت 340 غرفه در فضایی به وسعت 8 هزار متر مربع خبر داد و افزود این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه مواد و تجهیزات دندانپزشکی کشور به شمار می رود که همزمان با این کنگره برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر