کد خبر: 57535 A

نعمتی در مخالفت با وزیر پشنهادی بهداشت و درمان:

شما مدتی در آلمان بودید و در آلمان تحصیل کردید از جناب عالی می‌خواهم در ارتباط با اتفاقاتی که در آلمان رخ داده است مسائلی را مطرح کنید.

ایلنا: نماینده اسد آباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شما همواره از افراد بله قربان‌گو استفاده کردید که باعث ورشگستگی بیمارستان امام حسین شد من معتقدم عامل ورشکستگی بیمارستان امام حسین صلاحیت وزارت بهداشت را ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نعمتی نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با نامزد پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اگر خودروی گران قیمتی را به دست یک فرد عصبانی و ناشی بدهید هم خودش را به کشتن می‌دهد و هم دیگران را می‌کشد و متاسفانه فردی برای وزارت بهداشت معرفی شده است که یک آدم عصبی مزاج است.

وی ادامه داد: آقای طریقت منفرد در بین همکاران به عنوان یک فرد عصبانی و تندخو مشهور است و این موضوع باعث شد که نتوانند با ایشان همکاری کنند.

وی خطاب به طریقت منفرد گفت: شما همواره از افراد بله قربان‌‌گو استفاده کردید که باعث ورشگستگی بیمارستان امام حسین شد من معتقدم عامل ورشکستگی بیمارستان امام حسین صلاحیت وزارت بهداشت را ندارد.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از افرادی که اخراج کردید مدیرانی هستند که پرتوان و کارآزموده‌اند و نخبگانی هستند که در کشور ما امتحان پس داده‌اند اما شما تحمل افراد لایق را ندارید و با این حال چگونه می‌توانید با سیل عظیم مشکلات مردم مواجه شوید.

وی افزود: شما به عنوان فردی که در سازمان تامین اجتماعی مدعی برنامه ریزی هستید ادعا کردید که در شش دقیقه می‌شود شق القمر کرد. حال که دو ماه و نیم از حضورتان در وزارت بهداشت گذشته است چه کرده‌اید شما می‌توانستید حداقل ۵۰ پزشک متخصص به مناطق محروم اعزام کنید.

این نماینده مجلس اظهار داشت: شما دارای چه برنامه‌ای برای وزارت بهداشت و درمان هستید در حالی که بسیاری از بیمارستان‌ها در شهرستان‌ها از نبود یک دستگاه سی تی اسکن در رنج هستند و از داشتن دستگاه‌ ام آر آی محرومند اما شما در بیمارستان خصوصی خود چه امکاناتی را فراهم کرده‌اید و زیرمیزی‌هایی که در بیمارستانی که شما سهام دار آن هستید گرفته می‌شود که شما در آن چشن بستید.

وی در پایان گفت: شما مدتی در آلمان بودید و در آلمان تحصیل کردید از جناب عالی می‌خواهم در ارتباط با اتفاقاتی که در آلمان رخ داده است مسائلی را مطرح کنید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر