کد خبر: 50142 A

نماینده اورژانس کل کشور خبر داد؛

با برنامه ریزی‌های صورت گرفته از سوی مرکز فوریتهای حوادث و پزشکی کشور چهار هزار و ۱۸۶ آمبولانس اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی به همراه ۱۷ هزار و ۶۰۰ نفر نیروی انسانی در این پایگاه‌ها به ارایه خدمات اورژانسی خواهند پرداخت.

ایلنا: نماینده اورژانس کل کشور گفت: دو هزار و ۵۱ پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی در طرح نوروزی ۹۲ به آسیب دیدگان احتمالی حوادث جاده‌ای و ترافیکی انواع خدمات ایمنی فوریتی را ارایه خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، اسماعیل فرهانی روز شنبه در سی و ششمین جلسه کمیته عملیات و اجرای مقررات طرح نوروزی ۹۲، افزود: این تعداد پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی شامل ۷۹۷ پایگاه شهری و یکهزار و ۲۵۴ پایگاه اورژانس جاده‌ای است.

وی اظهار داشت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته از سوی مرکز فوریتهای حوادث و پزشکی کشور چهار هزار و ۱۸۶ آمبولانس اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی به همراه ۱۷ هزار و ۶۰۰ نفر نیروی انسانی در این پایگاه‌ها به ارایه خدمات اورژانسی خواهند پرداخت.

فرهانی ادامه داد: همچنین ۵۶ دستگاه اتوبوس، آمبولانس و شش پایگاه امداد هوایی به همراه برپایی ۱۷۵ ایستگاه سلامت به ارایه خدمات اورژانسی به مسافران نوروزی می‌پردازند.

براساس این گزارش، طرح نوروزی ۹۲ با همکاری و مشارکت پلیس راهور نیروی انتظامی، سازمان امداد و نجات هلال احمر، اورژانس، سازمانهای پزشکی قانونی، حمل و نقل و ترافیک، راهداری در دو مرحله درون و برون شهری انجام می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر