کد خبر: 4875 A

وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

اگر بتوانیم خدمتی در شان مردم ارائه کنیم آن‌ها قدر‌شناس هستند و قدراین خدمات را می‌دانند، و اگر هم ندانند همچنان که مقام معظم رهبری فرمودند، خداوند علیم است و قدراین خدمات را می‌داند.

ایلنا: وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: همه این پست‌ها و مقام‌ها جایگاه امتحان ما و فقط برای خدمت گذاری به مردم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرضیه وحید دستجردی در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که عصر امروز در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، گفت: تنها جنگی که دشمنان ما به دلیل ایثارگری، خون و حماسه مردمی نتوانستند یک وجب از خاک كشوررا جدا کنند، جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس بود.

دستجردی تمامی پیروزی‌ها و دستاورد‌ها را ناشی از این روحیه و شهادت طلبی‌ها عنوان کرد و افزود: امیدواریم بتوانیم از بازماندگان دفاع مقدس که همچون گنجینه‌هایی در اختیار مردم و نظام هستند، حداکثر استفاده را ببریم.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم چنین جلساتی را بیشتر در حوزه سلامت داشته باشیم، گفت: تمامی تلاش‌ها، ایثارگری‌ها و ریخته شدن خون‌ها در هشت سال دفاع مقدس منجر به این شد که ایران بزرگ‌ترین قدرت منطقه و جهان و همچنین تاثیرگذار بر سیاست‌های جهانی شود.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: مردم ایران به برکت هشت سال دفاع مقدس نه تنها الهام بخش مردم منطقه و مسلمان بلکه سایر آزادی خواهان جهان نیز است.

وی با اشاره به حضور موثر گروه پزشکی در هشت سال دفاع مقدس به صورت داوطلبانه و ایثارگرایانه گفت: امروز با آن هشت سال دفاع مقدس توانسته‌ایم به این دستاوردهای عظیم دست پیدا کنیم.

دستجردی با تاکید بر اینکه امروز کشور بیمه است، افزود: دشمنان می‌دانند که اگر کوچک‌ترین چشم داشت و طمعی به ایران داشته باشند از سوی فرزندان ایثارگر این کشور بد‌ترین پاسخ‌ها را دریافت خواهندکرد و امید آن‌ها را ناامید می‌کنند.

وزیر بهداشت تصریح کرد: اگر چه دشمنان سعی می‌کنند از اهرم‌های دیگر همچون تحریم  برای کشور مانع ایجاد کنند اما ایثارگران بسیجی ما پاسخ آن‌ها را خواهند داد و ناامیدی دیگر را بر آن‌ها تحمیل می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: با حفظ این روحیه و آنچه که از حماسه هشت سال دفاع مقدس کسب کردیم که آن را به فرزندان نسل سوم و انشاالله نسل چهارم منتقل خواهیم کرد این کشور روی شکست را نخواهد دید و همیشه سربلند و پیروز خواهد بود که این وعده الهی است.

دستجردی زنان  را زینب‌های این زمانه و مردان  را حسین و ابوالفضل‌های این زمانه عنوان کرد و افزود: باید مراقب باشیم چرب و شیرین دنیا ما را به خود مشغول نکند و همه این پست‌ها و مقام‌ها جایگاه امتحان ما و فقط برای خدمت گذاری به مردم است.

وزیر بهداشت با تاکید براینکه اگر بتوانیم خدمتی درشان مردم ارائه کنیم آن‌ها قدر‌شناس هستند و قدراین خدمات را می‌دانند، افزود: اگر هم ندانند همچنان که مقام معظم رهبری فرمودند، خداوند علیم است و قدراین خدمات را می‌داند.

وی تاکید کرد: اگر نتوانیم خدماتی درشان مردم به آن‌ها ارائه کنیم در این امتحان مردود خواهیم شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر