کد خبر: 32289 A

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت خبر داد؛

۵۲ پزشک و پیراپزشک در قالب ۳ گروه درمانی از روز یکشنبه (فردا) برای ارائه خدمات درمانی به زائرانی که برای ایام اربعین به کربلا سفر می‌کنند، به عراق اعزام می‌شوند.

ایلنا: رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اعلام کرد: ۵۲ پزشک و پیراپزشک در قالب گروه درمانی به مناسبت اربعین حسینی (ع) به کربلای معلی اعزام می‌شوند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر، سیدعلی ریاض گفت: ۵۲ پزشک و پیراپزشک در قالب ۳ گروه درمانی از روز یکشنبه (فردا) برای ارائه خدمات درمانی به زائرانی که برای ایام اربعین به کربلا سفر می‌کنند، به عراق اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به حضور بیش از ۱۰ میلیون شیعه در بین الحرمین به مناسبت اربعین حسینی (ع)، استقرار این تیم‌ها بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با عتبه امام حسین (ع) و هلال احمر کشور عراق، در بین الحرمین و خیابان جمهوری صورت می‌گیرد.

به گفته ریاض ۱۹ پزشک متخصص شامل متخصصان قلب و عروق، زنان و زایمان، داخلی، بیهوشی، مغز و اعصاب، جراحی عمومی، طب اورژانس، ارولوژی، ۱۰ پزشک عمومی، هشت پرستار خانم، سه پرستار آقا به همراه ۱۲ امدادگر خانم و آقا خدمات درمانی مورد نیاز را به زائران ملیت‌های مختلف ارائه می‌کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر