کد خبر: 24457 A

رئیس کمیسیون بهداشت ودرمان درگفت‌وگو باایلنا:

سرانجام برنامه پزشک خانواده قابل پیش بینی نیست من فکرنمی کنم که دولت ۸۰۰تا ۹۰۰میلیارد تومان بودجه موردنیاز برای قرارگرفتن شهرهای کشور تحت پوشش برنامه پزشک خانواده را بدهد.

ایلنا: رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از اعلام دولت مبنی برنداشتن اعتبارلازم برای اجرای برنامه پزشک خانواده خبرداد.

حسینعلی شهریاری درگفت‌وگو باخبرنگارایلنا درمورد اقدامات لازم برای خارج شدن اجرای برنامه پزشک خانواده از بن بست پولی گفت: هنوز ‌هیچ اتفاقی نیفتاده است و وضعیتی که بوده کماکان ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: سرانجام برنامه پزشک خانواده قابل پیش بینی نیست زیرا بستگی به این دارد که دولت اعتبارلازم برای اجرای آن را بدهد یا ندهد.

شهریاری درپاسخ به این سوال که فکر می کنید، دولت ۸۰۰ تا ۹۰۰میلیارد تومان بودجه مورد نیازبرای قرارگرفتن شهرهای کشور تحت پوشش برنامه پزشک خانواده بپردازد، افزود: خیر، من فکر نمی کنم که این بوجه را بدهد ازهمین رو باید راهکاری پیدا کنیم تا اعتبارمورد نیاز برای اجرای برنامه پزشک خانواده را ازدولت بگیریم.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس همچنین درمورد سرانجام ۶هزار میلیارد تومان از محل درآمد ناشی از هدفمندی یارانه‌ها به وزارت بهداشت تصریح کرد: همچنان برای دریافت آن از دولت درحال پیگیری هستیم و پیشنهادهایی دراین زمینه داریم که این هفته درصحن مطرح می‌کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر