کد خبر: 23065 A

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

اعضای کمیسیون بهداشت و درمان برای بررسی و رسیدن به نتیجه نهایی جلساتی را با مسئولان برگزار کردند اما هنوز با وزرات بهداشت به یک نگاه مشترک نرسیده‌ایم.

ایلنا: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: وزارت بهداشت مرتب می‌گوید که داروهای مورد نیاز کشور را حتی در حد داروهای صعب العلاج و داروهای خاص تامین کرده و من بعید می‌دانم که این دارو‌ها در کشور کمیاب باشند.

شهلا میرگلو بیات در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با مهم‌ترین برنامه‌های کمیسیون بهداشت و درمان گفت: مهم‌ترین برنامه کمیسیون بهداشت این است که در واقع بودجه سال ۹۱ و بدهی دولت به وزارت بهداشت که در سال ۹۰ داشته و تاکنون نیز بدهی‌های پرداخت نشده است را بتوانیم عملیاتی کنیم. 

وی در بیان مطلب فوق افزود: اعضای کمیسیون بهداشت و درمان برای بررسی و رسیدن به نتیجه نهایی جلساتی را با مسئولان برگزار کردند اما هنوز با وزرات بهداشت به یک نگاه مشترک نرسیده‌ایم.

نماینده ساوه در خانه ملت در رابطه با کمبود داروهای بیهوشی در کشور تصریح کرد: وزارت بهداشت مرتب بیان کرده که داروهای مورد نیاز کشور را حتی در حد داروهای صعب العلاج و داروهای خاص و بیهوشی را تامین کرده و من بعید می‌دانم که این دارو‌ها در کشور کمیاب باشند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: وزارت بهداشت برای یک سال آینده داروهای بیماری‌های خاص و صعب العلاج را در کشور فراهم کرده و در زمینه دارویی با مشکل مواجه نیستیم.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان نماینده مردم ساوه در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر