کد خبر: 23038 A

سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفت‌وگو با ایلنا:

شهر بوشهر که در روزهای گذشته دچار آبگرفتگی و سیل شده بود امروز نیز آسیب دیده است/شاهد آبگرفتگی در استان خوزستان به ویژه شهرستان رامهرمز هستیم.

ایلنا: سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: به دنبال بارش باران دو استان بوشهر و خوزستان دچار سیل و آبگرفتگی شده‌اند که تا کنون به ۸۵ خانوار در خوزستان و ۳۲۰ نفر در بوشهر خدمات امدادی ارائه شده است.

حسین درخشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با سیل و آبگرفتگی امروز شهرهای کشور گفت: در پی بارش امروز باران، در سراسر کشور شاهد آبگرفتگی در استان خوزستان به ویژه شهرستان رام‌هرمز هستیم که تیم‌های عملیاتی و امدادی به مناطق آسیب دیده اعزام شده‌اند و به ۸۵ خانوار امدادرسانی صورت گرفته است.

سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در رابطه با سیل و آبگرفتگی استان بوشهر خاطر نشان کرد: شهر بوشهر که در روزهای گذشته دچار آبگرفتگی و سیل شده بود امروز نیز آسیب دیده است که شدت سیل در شهرستان‌های دشتستان، دشتی و بندر گناوه بیشتر به چشم می‌خورد.

وی در رابطه با اقدامات امدادی تیمهای اعزامی هلال احمر در استان بوشهر تاکید کرد: تا کنون به ۳۲۰ نفر امدادرسانی شده، این در حالی است که بیشتر خسارت‌ها در بندر گناوه صورت گرفته است.

به گفته درخشان تیمهای عملیاتی در حال امدادرسانی در مناطق آسیب دیده دو استان هستند که شرح اقدامات امدادی در اسرع وقت به اطلاع می‌رسد.

سیل و آبگرفتگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر